وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی تهران (14)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی تهران کیست؟ وکیل ملکی تهران چه کارکردی دارد؟ مهمترین ویژگی های یک وکیل ملکی تهران چیست؟ چگونه می توانیم بهترین وکیل ملکی تهران را پیدا کنیم؟ مهمترین عنصر در انتخاب وکیل ملکی تهران چیست؟ وکیل ملکی تهران در چه حوزه فعالیت می کند؟ مهمترین قوانین مربوط به کارکرد وکیل ملکی تهران چیست؟ وکیل ملکی تهران در چه حیطه ای فعالیت می کند؟ بهترین وکیل ملکی تهران کیست؟ از کجا می توانیم بهترین وکیل ملکی تهران را پیدا کنیم؟ مهمترین خصوصیات بهترین وکیل ملکی تهران چیست؟

وکیل ملکی تهران کسی است که با قوانین مربوط به امور ملکی سر و کار دارد. به طور کلی هر چیزی که از نظر قانون به ملک ارتباطی داشته باشد را می توان در حیطه کاری وکیل ملکی تهران دانست. در واقع اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم هر چیزی که در قوانین حقوقی یا کیفری در خصوص ملک وجود داشته باشد را می توان از وکیل ملکی تهران یا شهرستان انتظار داشته باشیم. به طور مثال اگر شما قصد خرید یا فروش ملکی را داشته باشید وکیل ملکی تهران می تواند در خصوص تنظیم قرارداد به شما کمک کند و یا اگر با مستاجر خود به مشکل خورده اید و او خانه شما را تخلیه نمی کند می توانید از این وکیل راهنمایی بخواهید. همچنین اگر کسی ملک شما را تصرف کرده باشد وکیل ملکی تهران به خوبی می داند که باید از چه طریقی عمل کند. همه این ها بخشی از کارکرد این وکیل محسوب می شود.

هدف نهایی ما در این مقاله این است که بدانیم چگونه می توانیم بهترین وکیل ملکی تهران را انتخاب کنیم. برای این که بتوانیم این توانایی را در انتهای این مقاله به دست بیاوریم باید با کارکرد وکیل ملکی تهران در قانون آشنا شویم. در واقع باید بدانیم که قانون چه دیدگاهی در خصوص کارکرد وکیل ملکی تهران دارد و این وکیل از چه ابزارهایی می تواند در این مسیر استفاده کند. برای این منظور لازم است که با برخی از مفاهیم ابتدایی و پایه ای قانون آشنا شویم. این مفاهیم می توانند به ما نشان دهند که وکیل ملکی تهران کیست و چه کارکردی می تواند برای ما داشته باشد. همچنین به واسطه این مفاهیم ما می توانیم نیاز خودمان را دقیق تر و بهتر بشناسیم و بر اساس همین نیاز سراغ بهترین وکیل مورد نظر برویم. از این رو این مفاهیم را دست کم نگیرید.

وکیل ملکی تهران و اهمیت شناخت او

وکیل ملکی تهران باید ویژگی های مختلفی داشته باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و جریان پرونده هایی را که با ان درگیر هستیم به او واگذار کنیم. این موضوع را در نظر داشته باشید که افرادی که بدون شناخت کامل  دقیق به سراغ وکیل ملکی تهران می روند ممکن است با مشکلات فراوانی روبرو شوند و جریان دادرسی پرونده های آنان دچار مصائب بسیار زیادی شود. به همین دلیل نیز به تمامی افرادی که قصد مراجعه به وکیل ملکی تهران دارند توصیه می کنیم که هرچه سریعتر به سراغ آشنایی با ویژگی های وکیل ملکی تهران بروند و سپس و اقدامات لازم در جهت پیشبرد جریان پرونده های خود را انجام دهند تا جریان دادرسی در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برسد و موکل بتواند در مسیر احقاق حقوق خود قدم بردارد.

 مسلما اکنون ممکن است این سوال بسیار مهم برای بسیاری از افراد پیش اید که اصلا چگونه باید جریان دادرسی پرونده های خود را به وکیل ملکی تهران ارجاع دهیم تا در مدت زمانی کوتاه بتوانیم نتایج نسبتا مساعدی بدست اویم. برای حل این چالش ذهنی شما به چند ویژگی اساسی که وکیل ملکی تهران باید داشته باشد اشاره می کنیم تا با انها اشنا شوید و در مورد انها اطلاعات دقیقی بدست آورید. توجه داشته باشید که تمامی این ویژگی ها باید در وکیل ملکی تهران وجود داشته باشد تا بتوان با اطمینان به او جریان پرونده های خود را پیش برد. اساسی ترین ویژگی های وکیل ملکی تهران به موارد زیر تقسیم می شود:

وکیل ملکی تهران (13)
وکیل ملکی تهران (13)

وکیل ملکی تهران و ویژگی های او

وکیل ملکی تهران دارای ویژگی های متعددی است. از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های ر آن است که این فرد متخصص و حرفه ای دارای دانش حقوقی باشد و به عنوان یک وکیل با تجربه از تمامی مسائل قانونی و حقوقی آشنایی داشته باشد و بتواند این مسائل را به موکلان خود نیز توضیح دهید. در مورد پرونده هایی که در حوزه ملکی مطرح می شوند شما باید این موضوع را بدانید تنها کسی که می تواند آنها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برسانید وکیل ملکی تهران است. بنابراین به شما توصیه می کنیم که در جریان چنین پرونده هایی از همان ابتدا جریان را به وکیل ملکی تهران ارجاع دهید تا میزان آسیب ها و خسارات احتمالی که ممکن است به شما وارد شود تا حد زیادی کاهش پیدا کند و احتمال موفقیت تا افزایش پیدا کند.

وکیل ملکی تهران باید دارای توانایی نوشتن انواع اسناد قانونی باشد. مسلما همه ما این موضوع را به خوبی می دانیم که در هر مرحله از دادرسی پرونده های ملکی نیاز است تا استناد قانونی معتبر برای پیشبرد پرونده تهیه شود و به مراجع قضایی تحویل داده شود اما مسئله اصلی که شاید بسیاری از افراد از آن اطلاع نداشته باشند آن است که جریان دادرسی پرونده های مختلف معمولا به جهت عدم ارائه مدارک مناسب دچار مشکل می شود و موضوعی به نام اطاله دادرسی پیش می آید.اطاله دادرسی یکی از آفت های اساسی پرونده های مختلف ملکی است که باعث به هدر رفتن زمان و هزینه افراد می شود و جریان پرونده های آنها را تا حد بسیار زیادی دچار تعویق می کند.

بنابراین به وکیل ملکی تهران می تواند با تکیه بر مهارت هایی که دارد اسناد حقوقی و قانونی را در چهارچوب قانون تنظیم کند تا احتمال خطا و مشکل در جریان این پرونده ها کاهش پیدا کند و مسائل به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرند. این موضوع را دقت داشته باشید که یک وکیل با تجربه در هر حوزه ای بهترین کسی است که می تواند به شما کمک کند تا جریان پرونده ای که با ان درگیر هستید را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برسانید و از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید. البته این موضوع تقریبا در مورد تمامی وکلای متخصص صدق می ک برای مثال وکیل تغییر نام نیز بهتر از هر کس دیگری این توانایی را دارد تا جریان پرونده های تغییر نام را مدیریت کند و آنها را به بهترین نحو ممکن به نتیجه برساند.

وکیل ملکی تهران (5)
وکیل ملکی تهران (5)

وکیل ملکی تهران و دیگر خصوصیاتی که باید داشته باشد:

وکیل ملکی تهران بهترین کسی است که می تواند به عموم مردم کمک کند تا از تضییع حقوق خود جلوگیری کنند و از بوجود آمد بسیاری از آسیب ها و خسارات جلوگیری کنند. وکیل ملکی تهران این توانایی را دارد تا از صفر تا صد پرونده های مربوط به این حوزه را بر عهده گیرند و در کنار موکلان خود در تمامی مراحل دادگاه حضور یابند. حتی اگر جریان پرونده به مراحل دیوان نیز ارجاع داده شود وکیل دیوان عدالت اداری می تواند موضوع را پیگیری کند. شما می توانید چنین وکلای جحرفه ای و کارکشته ای را از طریق گروه وکلای پارسا پیدا کنید و از توانایی ها و تخصص های انها در طول پرونده بهره مند شوید.

وکیل ملکی تهران از جمله کسانی است که می تواند جوانب مختلف پرونده های مختلف را در مدت زمانی کوتاه بررسی کند و بهترین راه حل های حقوقی و قانونی را پیدا کند. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید با وکیل ملکی تهران آشنا شوید بهتر است در ابتدا در جلسات مشاوره حقوقی با او شرکت کنید تا از نحوه کار او اطلاع پیدا کنید و در مورد تمامی مراحل دادرسی سوالات خود را از ما بپرسید. وکیل ملکی تهران به دلیل انکه تعداد زیادی از پرونده های مربوط به حوزه املاک را به نتیجه رسانده است بهتر از هرکس دیگری می تواند اقدامات لازم در جهت به نتیجه رساندن پرونده  را انجام دهد. البته ناگفته نماند که اگر جریان پرونده های شما مربوط به حوزه های دیگری همچون مال موقوفه است بهتر است از وکیل املاک وقفی کمک بگیرید.

وکیل ملکی تهران از جمله کسانی است که حتی می تواند بدون حضور موکل خود جریان دارسی پرونده ها را پیگیری کند و از حقوق او دفاع کند. البته این موضوع را فراموش نکنید که در برخی از جلسات حضور موکل نیز الزامی است اما در حالت کلی بیشتر جلسات را وکیل ملکی تهران می تواند به جای موکل خود شرکت کند و جریان پرونده را در نهایت به موکل خود اطلاع دهد. اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید در مورد وکیل ملکی تهران اطلاعات جامع و کاملی بدست آورید به شما توصیه می کنیم که از یک گروه حقوقی حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

وکیل ملکی تهران (11)
وکیل ملکی تهران (11)

وکیل ملکی تهران یک وکیل حقوقی یا کیفری؟

وکیل ملکی تهران را از جنبه هایی می توان وکیلی در حوزه حقوقی و از جنبه های دیگر می توان آن را یک وکیل کیفری دانست. به طور کلی می توانیم اینگونه بیان کنیم که بر اساس نوع پرونده و نوع دادخواست طرح شده وکیل ملکی تهران می تواند در حوزه حقوقی و کیفری فعالیت داشته باشد. اما چیزی که بسیار اتفاق می افتد این است که اساسا دعوی های مربوط به امور ملکی در حوزه حقوقی طرح می شود. اما ما در ادامه با هر دو این ساختارها آشنا خواهیم شد تا بدانیم وکیل ملکی تهران در هر کدام از این ساختارها چه کاربردهایی می تواند از خودش نشان دهد.

به طور کلی قانون ایران از دو ساختار کلی حقوقی و کیفری ساخته شده است. در واقع هر چیزی که شما در قانون می بینید و یا از قانون می شنوید همه و همه تحت این دو ساختار بزرگ قانونی بیان می شود. هیچ چیزی خارج از این دو ساختار در قانون ایران وجود دارد. یک وکیل در حوزه حقوقی مانند یک وکیل خانواده به خوبی می داند که قانون در این حوزه به حقوق هر فرد در جامعه می پردازد. یعنی مشخص می کند که هر فرد در جامعه از چه حقوقی برخوردار است و چه حقوقی را باید متقابلا رعایت کند. به نوعی می توان گفت که قانون در بخش حقوقی مشخص می کند که هر فرد چه چارچوب هایی دارد و در موقعیت های مختلف چگونه این چارچوب ها را باید رعایت کند.

اما قانون در بخش کیفری مفهوم دیگری را بیان می کند. در واقع یک وکیل در حوزه کیفری مانند وکیل شکایت از پزشک با مفهوم جرم سر و کار دارد. در واقع در این بخش از قانون مشخص می شود که چه فعلی جرم است، چگونه این جرم اثبات می شود، چه مجازاتی برای آن باید در نظر گرفت و این مجازات چگونه اجرا می شود. همه این ها مواردی است که در بخش کیفری مورد بررسی قرار می گیرد. وکیل ملکی تهران وکیلی است که بنا بر پرونده ها و دعدوی های ایجاد شده هم در حوزه حقوقی و هم در حوزه کیفری می تواند فعالیت داشته باشد. نکته ای که باید بدانید این است که یک وکیل در حوزه حقوقی مانند وکیل طلاق امکان طرح شکایت و اعلام جرم را علیه خوانده ندارد. زیرا اساسا این وکیل در حوزه و ساختاری کاملا متفاوت فعالیت می کند.

وکیل ملکی تهران (1)
وکیل ملکی تهران (1)

وکیل ملکی تهران از منظر حقوقی

وکیل ملکی تهران کارکردهای مهم و اصلی خود را غالبا بر اساس ساختار حقوقی ارائه می دهد. در واقع اگر بخواهیم صادقانه تر بیان کنیم عمده دعوی ها و تعارضات ایجاد شده است در این حوزه غالبا در قالب ساختار حقوقی قابل بررسی است. از این رو بهتر است کمی از منظر این ساختار به کارکرد وکیل ملکی تهران نگاه کنیم.

به طور کلی می توانیم کارکرد وکیل ملکی تهران را از منظر حقوقی در چند بخش دسته بندی کنیم. بخش اول را می توان با عنوان قراردادها نامگذاری کنیم. در واقع در این بخش وکیل ملکی تهران این وظیفه را دارد که بتواند بهترین قرارداد را تنظیم کند و یا اگر تعارضی در قرارداد وجود دارد آن را مورد بررسی قرار دهد. امور مربوط به سند را نیز می توانیم تحت همین عنوان دسته بندی کرد. یک وکیل طلاق توافقی می تواند به خوبی این مسئله را درک کند.

بخش دیگری که یک وکیل ملکی تهران می تواند از منظر حقوقی بسیار کمک کننده باشد، روابط بین افراد در خصوص ملک است. به طور مثال همسایه شما موجب آزار و اذیت شما شده و یا این که شما با مستاجر خودتان نمی توانید کنار بیایید؟ همه این ها را می توان در این بخش از کارکرد وکیل ملکی تهران بیان کرد. در واقع در این بخش روابط انسان ها با محوریت ملک مورد بررسی قرار می گیرد.

بخش مهم دیگری که از منظر حقوقی یک وکیل ملکی تهران می تواند برای ما کارایی داشته باشد مسئله تجاری است. در واقع زمانی که در جامعه حرف از ملک و خرید و فروش و … می شود می توان گفت که پای دارایی و اداره مالیات همیشه در میان است. این مسئله برای برخی ها می تواند بسیار هزینه بر و البته مهم باشد. حوزه کاری دیگر وکیل ملکی تهران در بخش حقوقی می تواند در خصوص امور مربوط به شهرداری باشد. یک وکیل کمیسیون ماده صد را می توان جزئی از این دسته از وکلا دانست. همه این ها کارکردهایی است که می توانیم از منظر حقوقی در خصوص وکیل ملکی تهران در نظر بگیریم. حال بستگی به نیاز شما دارد که کدام یک از این موارد می تواند نیاز شما را تعریف کند. در واقع این نیاز شماست که می تواند مشخص کند بهترین وکیل ملکی تهران کیست و کدام وکیل می تواند کارایی بهتری برای شما داشته باشد.

وکیل ملکی تهران (9)
وکیل ملکی تهران (9)

وکیل ملکی تهران و مفهوم قراردادها

وکیل ملکی تهران در بخش حقوقی با عناوین مختلفی سرو کار دارد. در بالا به بخشی از این عناوین اشاره کردیم. اما مسئله ای که وجود دارد این است که از نظر بسیاری از کسانی که درگیر مسیر های قضایی شده اند مبحث قراردادها تاثیر بسیاری در خصوص کارکرد وکیل ملکی تهران دارد. به نوعی می توان گفت که قرارداد یک عنصر اساسی در خصوص قوانین ملکی و به طور کلی همه قوانین حقوقی محسوب می شود. از این رو بهتر است کمی در خصوص مفهوم قرارداد ها و انواع آن صحبت کنیم.

به طور کلی می توانیم اینگونه بیان کنیم که قراردادها از مهمترین عناصر سازنده قوانین محسوب می شود. در واقع اگر بخواهیم کمی واقع بینانه تر به این موضوع نگاه کنیم می توانیم اینگونه بگوییم که قوانین بر اساس قراردادها می توانند روابط را درک کنند. در واقع قانون هر رابطه را به شکل قرارداد برای خود تعریف می کند. قرارداد بدین معنی است که انسان ها بر اساس هدفی مشخص و مشترک تعهداتی را نسبت به یکدیگر منتقل می شوند. با تدوین و امضای این قرارداد عملا این تعهدات لازم الاجرا محسوب می شود.

اگر کمی به اطراف خودتان نگاه کنید متوجه خواهید شد که همه روابط انسان ها تحت عنوان قرارداد معنی می شود. اگر شما سوار یک تاکسی شده باشید بر اساس قراردادی نانوشته با او توافق کرده اید که طی یک مسیر مشخص هزینه ای مشخص را از شما بگیرد و او نیز باید شما را به مقصد مشخص برساند. این توافقی است که شاید به صورت عملی آن را در هیچ کجا نتوان پیدا کرد. اما واقعیت این است که در جامعه ما با برقراری هر ارتباط در حال عمل به تک تک این قراردادها هستیم. اما در برخی از مواقع لازم است که قراردادی واقعی و بر اساس قانون تدوین شود. به طور مثال در مورد خرید و فروش یک ملک باید قرارداد معامله تنظیم شود و یا رابطه بین مستاجر و موجر بر اساس قراردادی میان آن ها تدوین می شود. نکته مهمی که در خصوص قراردادها وجود دارد این است که دادگاه بر اساس این قرارداد است که می تواند کیفیت روابط را مشخص کند. به طور مثال قرارداد از مهمترین ابزارهای یک وکیل تخلیه محسوب می شود. همچنین یک وکیل ملکی تهران نیز از قرارداد به عنوان ابزاری برای تعیین کیفیت رابطه و شاخصی برای تصمیم گیری استفاده می کنیم.

وکیل ملکی تهران (7)
وکیل ملکی تهران (7)

وکیل ملکی تهران و انواع قرارداد در قانون

وکیل ملکی تهران عمدتا در بسیاری از موارد بر اساس قرارداد میان طرفین می تواند کارایی خود را نشان دهد. در کلام ساده تر بسیاری از دعوی هایی که در حوزه ملکی به وجود می آید بر اساس قرارداد ها قابل بررسی است. به نوعی این دعوی ها یا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با قراردادها مرتبط است. از این رو شناخت قرارداد و انواع آن می تواند کمک بزرگی به فهم کارکرد وکیل ملکی تهران به ما کند.

در کل می توانیم اینگونه بیان کنیم که در قانون ایران دو نوع قرارداد تعریف شده است. انواع قرارداد لازم و انواع قرارداد جایز انواع قراردادهایی است که در قانون مشخص و تعریف شده است. قرارداد جایز قراردادی است که در شرایط مختلف امکان انحلال آن بدون هیچ پیش شرط قانونی و یا پیگرد قانونی وجود دارد. در واقع طرفین می توانند در هر موقعیت زمانی یا مکانی نسبت به انحلال آن بدون در نظر گرفتن هیچ نکته خاصی اقدام کنند. یک قرارداد وکالت معمولا از دسته این چنین قراردادهایی محسوب می شود.

اما همانطور که می دانید، جامعه به قراردادهایی نیاز دارد که بتواند به آن ها اعتماد کند. در کلام ساده تر جامعه قراردادهایی را می خواهد که بتواند بر اساس آن به اهداف مشخص شده برسد. بنابراین طرفین نباید بتوانند به سادگی این قرارداد را منحل کنند. اینجاست که قرارداد لازم در قانون تعریف شده است. در واقع قرارداد لازم قراردادی است که اساسا امکان انحلال آن تنها در شرایط خاص وجود دارد. در واقع طرفین قرارداد امکان انحلال قرارداد لازم را به شکل قانونی ندارند مگر در شرایطی که قانون مشخص کرده است. اگر هر کدام از طرفین خارج از این شرایط اقدام به انحلال قرارداد کنند عملا موجب پیگرد قانونی می شوند و به نوعی این حق برای طرف مقابل ایجاد می شود که بتواند از او شکایت کند و حق خود را از مسیر قانونی پیگیری کند. حال به نظر شما وکیل ملکی تهران بیشتر با کدام یک از این دو نوع قرارداد سر و کار دارد؟ احتمالا به درستی حدس زده باشید که وکیل ملکی تهران عمدتا با قراردادهای لازم سر و کار دارند. بنابراین این وکیل باید بداند که یک قرارداد لازم بر اساس چه مواردی تدوین می شود و در کدام شرایط امکان انحلال آن وجود دارد. به نوعی یک وکیل ملکی تهران به خوبی می داند که طرفین قرارداد لازم مانند قرارداد معامله یک ملک تنها در صورت وقوع یکی از چهار حالت ابطال قرارداد، انفساخ قرارداد، فسخ قرارداد و اقاله امکان انحلال این قرارداد را دارند.

وکیل ملکی تهران (8)
وکیل ملکی تهران (8)

وکیل ملکی تهران چه کمکی در تدوین قرارداد به ما می کند؟

وکیل ملکی تهران در ابعاد مختلفی می تواند به ما کمک کند. یکی از مهمترین این ابعاد همانطور که در بالا بیان شد، تدوین قرارداد است. اما سوال اصلی این است که چرا باید از یک وکیل ملکی تهران یا شهرستان برای تدوین قراردادهای مرتبط با امور ملکی کمک گرفت؟ در واقع وکیل ملکی تهران در این خصوص چه کارکردی می تواند برای ما داشته باشد؟

مسئله مهمی که در خصوص قراردادها وجود دارد و بسیاری آن را نادیده می گیرند این است که اساسا قرارداد یک مفهوم کاملا قانونی است. یعنی بر اساس قانون و زبان قانون تدوین و اجرا می شود. بنابراین هر آن چیزی که در قرارداد ذکر می شود همه و همه بر اساس قانون است. نکته مهم اینجاست که حتی حروف و کلمات در قانون اهمیت و جایگاهی خاص دارند. در واقع یا یک کلمه یا یک جمله می توان مفهوم جمله را به طور کامل عوض کرد. از طرف دیگر اگر در تدوین یک قرارداد یکی از طرفین نسبت به قانون قراردادها آگاهی داشته باشد می تواند با سوء استفاده از عدم آگاهی طرف مقابل از بندی در قرارداد استفاده کند که تمام منفعت قرارداد را برای خود و امکان بهره مندی طرف مقابل را از این قرارداد به حداقل برساند. این ها زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که بدانیم قانون به قرارداد امضا شده نگاه می کند و نه به شرایطی که قرارداد امضا شده است. در واقع شما به سختی می توانید اثبات کنید که در این قرارداد فریب صورت گرفته است. این ها یکی از دلایلی است که از وکیل ملکی تهران به عنوان نیروی کمکی در انعقاد قرارداد استفاده می شود. اما این تنها دلیل نیست.

یک بار دیگر به مفهوم قرارداد باز گردیم. قرارداد به انسان ها کمک می کند که به هدفی مشخص و مشترک برسند. در واقع یکی از مهمترین کارکردهای وکیل ملکی تهران این است که قراردادی تنظیم و تدوین کند که احتمال انحلال آن کم باشد. در واقع هدف از انعقاد قرارداد مهیا شود. بنابراین باید این وکیل از بندها و تعهداتی استفاده کند که امکان انحلال قرارداد را از طرق مختلف بیان شده بکاهد. در چنین شرایطی است که یک وکیل ملکی تهران می تواند کارایی خوبی برای ما داشته باشد. این نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

وکیل ملکی تهران (6)
وکیل ملکی تهران (6)

وکیل ملکی تهران و دو دیدگاه متفاوت در خصوص کارکرد او

وکیل ملکی تهران را در چه موقعیت هایی می توانیم استفاده کنیم؟ اصولا این سوال در کشوری مانند ایران با یک پاسخ همراه است. به نظر بسیاری از افراد زمانی ما از یک وکیل در حوزه های مختلف مانند وکیل تصادفات استفاده می کنیم که درگیر یک دعوی شده باشیم. در واقع از دید بسیاری وکیل تنها در مسیرهای قضایی یا دولتی کارایی دارد و به جز این نمی تواند کاربرد دیگری را برای او در نظر گرفت. این را شاید بتوان محصول غلط فیلم ها و سریال ها و کتاب های مختلف دانست. اما واقعیت چیز دیگری است.

بگذارید از دیدگاهی برای شما صحبت کنیم که امروز در اروپا و بسیاری دیگر از کشورهای سطح اول جهان استفاده می شود. مسئله ای که وجود دارد این است که قانون ذاتا یک مفهوم سخت و پیچیده است و نمی توان به سادگی آن را درک کرد. از طرف دیگر قانون مفهومی است که تمام جامعه به آن نیاز دارد. یعنی هر فردی در جامعه باید بداند که قانون آن جامعه در موقعیت های مختلف چیست و در هر موقعیتی باید کدام یک از این قوانین را اجرا کند. اما همانطور که گفتی سختی قانون مانع از چنین کاری می شود. این اتفاقی است که در تمامی کشورها و در خصوص تمامی قوانین ایجاد می شود.

اگر به آمار دعوی های تشکیل شده نگاهی بیندازیم به خوبی می توانیم متوجه شویم که اساسا بسیاری از این دعوی ها حاصل عدم فهم و درک درست از قوانین است. در واقع بسیاری از افرادی که درگیر مسیرهای قضایی و قانونی می شوند در واقع کسانی هستند که نسبت به این قوانین آگاهی نداشته اند و اساسا به عنوان متضرر در دادگاه ها حضور دارند. این دسته از دعوی ها هزینه مالی و روانی بسیاری بر جامعه و حاکمیت وارد می کند و از طرف دیگر می تواند هزینه زمانی سنگینی نیز بر سیستم قضایی تحمیل کند.

کشورهای سطح اول جهان این موضوع را به خوبی درک کرده اند. از این رو کارکردی بسیار مهم برای یک وکیل تعریف کردند. آن ها وکیل را به عنوان یک مترجم قانون به جامعه معرفی کرده اند. بنابراین افراد جامعه پیش از هر تصمیمی و اقدامی می توانند از وکیل به عنوان یک مشاور راهنمایی بگیرند. این کاری است که می تواند کمک بزرگی به جامعه محسوب شود. در واقع وکیل در این نقش می تواند صرفه اقتصادی و زمانی بسیاری برای جامعه به همراه بیاورد. از این روست که در کشورهای سطح اول دنیا چنین نقشی برای وکیل مهمتر از نقش او در دادگاه ها و مسیرهای قضایی تعریف شده است. 

وکیل ملکی تهران (4)
وکیل ملکی تهران (4)

وکیل ملکی تهران و انتخاب بهترین آن ها

وکیل ملکی تهران کسی است که به صورت مستقیم با قوانین ملکی سر و کار دارد. از این رو اگر شما درگیر یکی از دعوی های مرتبط با امور ملکی شده باشید می توانید از وکیل ملکی تهران استفاده کنید. اما سوال مهم و اساسی این است که بهترین وکیل ملکی تهران کیست؟ در این جا ما نمی توانیم نامی به شما بگوییم و یا شما را با کسی به عنوان بهترین وکیل ملکی تهران آشنا کنیم. علت اصلی این موضوع نیز کاملا ساده و مشخص است. در واقع یک وکیل ملکی تهران کارکردی بسیار گسترده دارد و با موارد و مفاهیم بسیاری سر و کار دارد. از این رو اساسا می توان گفت که شاخه های بسیاری در گروه کاری وکیل ملکی تهران وجود دارد و در کدام از این شاخه ها می توان بهترین ها را پیدا کرد. از طرف دیگر همواره باید در خاطر داشته باشید که بهترین وکیل چه در حوزه ملکی و چه در سایر موارد کسی است که بتواند بر اساس نیاز شما بهترین رفتار را داشته باشد. بنابراین در گام اول شما باید نیازتان را بشناسید.

شاید به نظر بسیاری شناخت نیاز کار چندان سختی نباشد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که اساسا شما باید بتوانید نیاز خودتان را بر اساس زبان قانون بیان کنید. در واقع شما باید نیاز قانونی خودتان را بشناسید و بدانید که موقعیت حقوقی یا کیفری شما از دید قانون چیست. اینجاست که شما می توانید دست به انتخاب بهترین وکیل ملکی تهران بزنید. استفاده از مشاوران حقوقی می تواند کمک بزرگی به شما در پیدا کردن نیاز قانونیتان بکند. گروه کارشناسان پارسا نیز می توانند گزینه خوبی برای کشف این نیاز باشند.

وکیل ملکی تهران را به درستی انتخاب کنید!

اما بعد از کشف نیاز قانونی نوبت به انتخاب بهترین وکیل ملکی تهران است. شما باید سراغ وکیلی بروید که از نظر دانش و تخصص در سطح خوبی باشد. در واقع انتظار می رود که وکیل ملکی تهران با قوانینی مانند قوانین مدنی، قوانین ملکی، قوانین مربوط به قراردادها و … آشنا باشد. همچنین یک وکیل خوب کسی است که می داند قوانین ایران بر اساس فقه و اسلام تدوین شده است. از این رو آشنایی با برخی از مفاهیم فقهی می تواند بسیار کارساز باشد.

اما نکته دیگری که در این بین وجود دارد این است که زمانی این دانش و تخصص کارآمد محسوب می شود که وکیل مورد نظر تجربه کاری خوبی داشته باشد. در واقع این تجربه کاری است که می تواند نشان دهد بهترین راه و بهترین انتخاب کدام است. شما با انتخاب وکیل ملکی تهران که تجربه خوبی دارد درصد موفقیت خودتان را به شکل قابل قبولی افزایش می دهید.

وکیل ملکی تهران (2)
وکیل ملکی تهران (2)

وکیل ملکی تهران به عنوان یک وکیل کیفری

وکیل ملکی تهران فارغ از مفاهیم حقوقی با برخی از مفاهیم کیفری نیز سر و کار دارد. در واقع همانطور که در بالاتر بیان کردیم وکیل ملکی تهران به عنوان یک وکیل در حوزه کیفری با مفهوم بسیار مهم جرم سر و کار دارد. در واقع در حوزه کیفری مهمترین فاکتور و مفهوم جرم است. از این رو بهتر است کمی جرم را بشناسیم تا بدانیم یک وکیل ملکی تهران در این حوزه با چه مفهومی سر و کار دارد.

جرم از نظر بسیاری از ما به معنی هر کار خلاف قانون است. اما این تعریفی نیست که قانون آن را قبول داشته باشد. در واقع مسئله ای که وجود دارد این است که قانون در حوزه کیفری به واسطه اثبات جرم می تواند تاثیرگذاری بسیاری در جان و مال افراد داشته باشد. به طور مثال در این بخش از قانون می توان برای زنده ماندن و نماندن افراد ( اعدام ) تصمیم گیری کرد. از این رو نمی توان انتظار داشت که قانون به سادگی دست به اثبات جرم بزند و هر فعلی را جرم تصور کند.

در واقع قانون زمانی فعل را به عنوان جرمی می شناسد که سه رکن اساسی مادی، معنوی و قانونی به صورت همزمان اثبات شود. در چنین شرایطی قانون فعل را جرم و فاعل را مجرم می شناسد. در این حالت است که بر اساس جرم صورت گرفته مجازاتی برای وی نیز در نظر گرفته می شود. این مجازات می تواند حدی یا تعزیری باشد. مجازات حدی مجازاتی است که بر اساس قانون فقه و شرع تدوین شده باشد ( این مجازات غیر قابل تغییر است ). در واقع مجازات هایی که اسلام مشخص کند را مجازات حدی و مجازات هایی که قانون مشخص کند را مجازات های تعزیری می گویند. یک وکیل ملکی تهران در حوزه کیفری با چنین مفاهیمی سروکار دارد.

وکیل ملکی تهران (3)
وکیل ملکی تهران (3)

وکیل ملکی تهران و مشاوره حقوقی با او

وکیل ملکی تهران انواع خدمات حقوقی را به موکلان و حتی کسانی که به او مراجعه می کننند ارائه می دهد و می تواند راهنمایی های تخصصی بیار مهمی را به انها یادآوری شود. برخی از افرادی که درگیر پرونده های مکی می شوند از مراجعه به یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص ممانعت می کنند و با خود فکر می کنند که به تنهایی می توانند جریان دادری این پرونده ه ر طی کنند اما حقیقت آن است که افراد بدون حضور وکیل ملکی تهران نمی توانند به خوبی از حقوق خود دفاع کنند بنابراین بهتر است از همان ابتدا به سراغ وکیل ملکی تهران بروند چرا که از قدیم گفته اند پیشگیری بهتر از درمان است و باید از افراد متخصص در حوزه های مختلف کمک گرفت.

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که با خود فکر می کنید به وکیل ملکی تهران نیاز دارید به راحتی می توانید در جلسات مشاوره حقوقی شرکت کنید و در چنین مواردی حتی نیاز نیست که حتما برای انعقاد قرارداد وکالت هم اقدام کنید. عموم مردم به راحتی می توانند از خدمات وکیل ملکی تهران بهره مند شوند و هیچ مشکلی در چنین مواردی وجود ندارد و نیاز نیست تا هزینه هنگفتی پرداخت کنند چرا که هزینه مشاوره با وکیل ملکی تهران بسیار عشقولانه و بصرفه است و به نحوی معین می گردد که همه افراد بتوانند به راحتی از آن بهره مند شوند و از بوجود امدن  اسیب های جدی و خسارت های نسبتا زیاد جلوگیری کنند.

امروزه اکثر وکلا می توانند مشاوره حقوقی را از طریق راه های مختلفی ارائه دهند. حتی یک وکیل زمین نیز می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری خدمات مشاوره ای را بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی به افرادی که به او مراجعه می کنند ارائه دهد. همه افراد این امکان را دارند تا به صورت اینترنتی و تلفنی از خدمات وکیل ملکی تهران بهره مند شوند و شرایط پرونده های خود را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برسانند. وکیل ملکی تهران بهترین کی است که امروزه می تواند خدمات اساسی حقوقی را به همه افراد ارائه دهد تا با چالش های قانونی کمتری مواجه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×