وکیل اثبات مالکیت

وکیل اثبات مالکیت (4)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

وکیل اثبات مالکیت

 وکیل اثبات مالکیت چه تاثیری در روند دادرسی پرونده های مختلف دارد؟ چگونه می توان با کمک وکیل اثبات مالکیت در جریان قضایی پرونده های مختلف با موفقیت روبرو شد؟ آیا می توان به هر وکیل پایه یک دادگستری اعتماد کرد و به عنوان وکیل اثبات مالکیت از او استفاده کرد؟ مشاوره حقوقی با وکیل اثبات مالکیت به چه نحو انجام می شود؟ آیا وکیل اثبات مالکیت در تهران پیدا کرد؟ بهترین وکیل اثبات مالکیت به چه کسی گفته می شود؟

مسلما هنگامی که در مورد وکیل اثبات مالکیت صحبت می کنیم، ممکن است تمامی این سوالات در ذهن شما تکرار شوند و باعث بوجود آمدن یک مشغله فکری بسیار شدید برای شما شوند. بنابراین بهترین راهکاری که می توان در چنین مواردی به آن اشاره کرد آن است که اطلاعات خود را تا حد زیادی در مورد وکیل اثبات مالکیت گسترش دهید تا بتوانید عملکرد خوبی در مورد چنین پرونده هایی داشته باشید.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که احساس می کنید به وکیل اثبات مالکیت نیاز دارید و نمی توانید او را پیدا کنید، به شما توصیه می کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات لازم در مورد ر را به شما انتقال دهیم و نکات حقوقی مربوط به آن ها را تا حد زیادی برای شما شرح دهیم. هنگامی که اطلاعات شما در مورد وکیل اثبات مالکیت گسترده باشد، دیگر جای هیچ نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت و به راحتی می توانید در جریان چنین پرونده هایی با موفقیت های بسیاری روبرو شوید.

فراموش نکنید که وکیل اثبات مالکیت دارای تفاوت های بسیار زیادی با دیگر وکلا است و همین موضوع باعث می شود  تا بتوان بهترین وکیل و متخصص ترین فرد را برای پرونده های اثبات مالکیت انتخاب کرد و با کمک او عملکرد نسبتا مناسبی را از خود نشان داد. وکیل اثبات مالکیت یکی از بهترین و با تجربه ترین کسانی است که می تواند به شما کمک کند تا کمتر دچار آسیب و خسارات مادی شوید.

 وکیل اثبات مالکیت را جدی بگیرید!

 وکیل اثبات مالکیت را باید جدی گرفت و در جریان پرونده های مربوط به مالکیت از او کمک گرفت. برخی از افراد هنگامی که با پرونده های مربوط به مالکیت روبرو می شوند دقیقا نمی دانند که باید چه عملکردی را از خود نشان دهند و در همان ابتدای پرونده در جریان دادرسی با مشکلات فراوانی روبرو می شوند و دچار شکست های متعددی می گردند. وکیل اثبات مالکیت کسی است که می تواند در چنین شرایط سختی که افراد با ان مواجه شده اند به انسان کمک کند تا حقوقشان را به طور کامل دریافت کنند.

 وکیل اثبات مالکیت دارای تخصص و تجربه بسیار زیادی است و همین موضوع باعث می شود تا هنگامی که با جریان یک پرونده حقوقی مواجه می شود، عملکرد خوبی داشته باشد و به راحتی جریان پرونده را در دست بگیرد و در محاکم قضایی حضور یابد. وکیل اثبات مالکیت تمامی پرونده ها و دعاوی را که مربوط به مالکیت هستند به بهترین نحو ممکن به سرانجام می رساند و با استفاده از ادله اثبات و مدارک معتبر انها را با موفقیت روبرو می کند.

 وکیل اثبات مالکیت بیشتر از هر شخص دیگری بر قوانین و قواعد مربوط به مالکیت تسلط دارد و میتواند آنها را در جریان پرونده های مختلف به صورت گسترده ای بررسی و تحلیل کند تا به یک نتیجه مناسب و صحیح از آن برسد. برخی از افرادی که بدون کمک گرفتن از وکیل اثبات مالکیت در جریان پرونده های مختلف وارد می شوند، سریعا دچار شکست می شوند و همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از دارایی های مالی و املاک خود را به ناحق از دست دهند؛ چرا که آنان نمی توانند به تنهایی از حقوق و منافع خود دفاع کنند و در جریان این موضوعات به وکیل اثبات مالکیت احتیاج دارند.

 وکیل اثبات مالکیت علاوه بر آن که مانع از تضییع حقوق موکلان خود می شود، بهترین شرایط را برای آنها ایجاد می کند تا وقت و هزینه آنها در جریان دادرسی از دست نرود. جالب است بدانید که وکیل اثبات مالکیت بدون حضور موکل خود نیز می تواند در جلسات دادگاه حضور یابد و عملکرد مناسبی را از خود نشان دهد. این موضوع باعث می شود تا بسیاری از افرادی که درگیر پرونده های مالکیت هستند بدون نگرانی از به هدر رفتن زمان و هزینه خود به راحتی در این دعاوی پیروز شوند و به نتیجه مطلوبی برسند. این در حالی است که برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی کامل از وکیل اثبات مالکیت کمک نمی گیرند و منافع آنها مورد تضییع قرار می گیرد و زمان و وقت آنها نیز به هدر می رود.

 وکیل اثبات مالکیت به چه کسی گفته می شود؟

همانطور که اشره کردیم وکیل اثبات مالکیت با دیگر وکلای پایه یک دادگستری بار تفاوت دارد و نمی توان هر وکیلی را به عنوان وکیل اثبات مالکیت به دادگاه معرفی کرد و جریان وکالت پرونده خود را به او سپرد، البته این موضوع به معنای آن نیست که از لحاظ قانونی این کار اشکال دارد بلکه منظور آن است که از لحاظ عرفی و تجربی این موضوع دارای اشکال است. از آنجایی که هر وکیل پایه یک دادگستری دارای توانایی های مختلفی است، به همین خاطر هم نمی توان انتظار داشت که این وکیل بتواند به تنهایی در جریان پرونده های مربوط به مالکیت عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

 اگر شما جز آن کسانی هستید که می خواهید جریان پرونده ای که دارید سریعتر به نتیجه برسد و حقوق شما رد جریان آن دچار تضییع نگردد به شما توصیه می کنیم که تا حد ممکن به دنبال وکیل اثبات مالکیت باشید. وکیل اثبات مالکیت دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه حل و فصل پرونده های مختلف حقوقی است و می تواند د رکوتاهترین زمان ممکن این پرونده ها را به نتیجه برساند.

وکیل اثبات مالکیت بسال های زیادی را برای وکالت پرونده های مربوط به املاک وقت گذاشته است و کاملا طبیعی است که بتواند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. وکیل اثبات مالکیت دارای مدرک و تحصیلات در رشته حقوق است و سال های زیادی را در حیطه چنین پرونده هایی گذرانده است.

 وکیل اثبات مالکیت و جلسات مشاوره حقوقی

 وکیل اثبات مالکیت یکی از بهترین اشخاصی است که می تواند مشاوره حقوقی به موکلان خود ارائه دهد. مشاوره حقوقی با وکیل اثبات مالکیت باعث می شود تا افراد اطلاعات جامع و کاملی را در مورد مسئله مالکیت بدست آورند و تمام سوالات حقوقی خود را نیز از او بپرسند. گاهی سوالات مختلفی در زمینه پرونده های مربوط به مالکیت در ذهن افراد ایجاد می شود که باید از طریق یک فرد حرفه ای پاسخ آنها را پیدا کنند. وکیل اثبات مالکیت با تشکیل جلسات مشاوره حقوقی به تمامی سوالات افراد پاسخ می دهد.

 وکیل اثبات مالکیت جلسات مشاوره ای را به صورت حضوری و غیر حضوری تشکیل می دهد. افراد می توانند با توجه به نیاز خود یکی از این جلسات مشاوره ای را انتخاب کنند و در آن حضور یابند. افرادی که نمی توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت وکیل اثبات مالکیت مراجعه کنند می توانند از طریق تلفن همراه یا خط تلفن با او ارتباط بگیرند و سوالات خود را بپرسند.

 وکیل اثبات مالکیت در جلسات مشاوره ای بهترین راهکارهای حقوقی را برای به نتیجه رساندن پرونده های مختلف ارائه می دهد و به افراد کمک می کند تا با این راهکار های حقوقی به طور گسترده آشنا شوند و کمتر دچار مشکل و خطا در جریان دادرسی شوند، مشکلات و خطاهای مختلف در جریان پرونده های اثبات مالکیت باعث ایجاد  آسیب های مادی و معنوی بسیار زیادی می شوند و شرایط افراد را به طور نامساعدی بهم میریزد. در نهایت آسیب ها و خسارات مادی شدید گاهی باعث ایجاد فشارهای روحی و روانی می شود و نمی توان از بوجود آمدن این پیامدهای ناگوار جلوگیری کرد  تنها راه حل ممکن آن است که از همان ابتدا به دنبال وکیل اثبات مالکیت بود و کار پرونده را به او واگذار کرد.

عملکرد وکیل اثبات مالکیت در جریان دعاوی اموال غیرمنقول

 وکیل اثبات مالکیت می تواند عملکرد بسیار خوبی را در جریان پرونده های مربوط به اموال غیر منقول از خود به نمایش بگذارد. به چند مورد از اساسی ترین قوانین مربوط به اثبات مالکیت اشاره می کنیم تا آنها را بشناسید:

مال غیرمنقول آن است که از محلی به محل دیگر نتوان نقل نمود اعم از این‌که استقرار آن ذاتی باشد یا به واسطه عمل انسان ‌نحوی که‌ ناقل آن مستلزم خرابی یا نقص خود مال یا محل آن شود.

اراضی و ابنیه و آسیا و هر چه که در بنا منصوب و عرفاً جزء بنا محسوب می‌شود غیر‌منقول است و هم‌چنین است لوله‌‌ها که برای جریان‌ آب یا مقاصد دیگر در زمین یا بنا کشیده شده باشد.

آینه و پرده نقاشی و مجسمه و امثال آن‌ها در صورتی‌که در بنا یا زمین بکار رفته باشد بطوری‌که نقل آن موجب نقص یا خرابی خود آن ‌یا محل آن بشود غیرمنقول است. ثمره و حاصل مادام که چیده یا درو نشده است غیرمنقول است اگر قسمتی از آن چیده یا درو شده باشد تنها آن قسمت منقول است. مطلق اشجار و شاخه‌های آن و نهال و قلمه مادام که بریده یا کنده نشده است غیرمنقول است.

حیوانات و اشیایی که مالک آن را برای عمل زراعت اختصاص داده باشد از قبیل گاو و گاومیش و ماشین و اسباب و ادوات زراعت و تخم‌و غیره و بطور کلی هر مال منقول که برای استفاده از عمل زراعت لازم و مالک آن را باین امر تخصیص داده باشد از جهت صلاحیت محاکم و‌ توقیف اموال جزو ملک محسوب و در حکم مال غیرمنقول است واست تلمبه و گاو و یا حیوان دیگری که برای آبیاری زراعت یا خانه و باغ ‌اختصاص داده شده است.

حق انتفاع از اشیاء غیر منقول مثل حق عمری و سکنی و هم‌چنین حق ارتفاق نسبت به ملک غیر از قبیل حق‌العبور و حق‌المجری و‌دعاوی راجع به اموال غیر منقول از قبیل تقاضای خلع ید و امثال آن تابع اموال غیرمنقول است.

 وکیل اثبات مالکیت در پرونده های اموال منقوله

 وکیل اثبات مالکیت در پرونده های اموال غیر منقول نیز می تواند وارد شود و در رابطه با ان مشاوره حقوقی ارائه دهد. در رابطه با این موضوع دقت داشته باشید که:

اشیائی که ناقل آن از محلی به محل دیگر ممکن باشد بدون اینکه بخود یا محل آن خرابی وارد آید منقول است. کلیه دیون از قبیل قرض و ثمن مبیع و مال‌الاجاره عین مستأجره از حیث صلاحیت محاکم در حکم منقول است ولو اینکه مبیع یا عین‌ مستأجره از اموال غیر منقول باشد.

انواع کشتی‌های کوچک و بزرگ و قایق‌ها و آسیاها و حمام‌هایی‌که در روی رودخانه و دریاها ساخته می‌شود و می‌توان آن‌ها را حرکت داد و‌کلیه کارخانه‌هایی‌که نظر بطرز ساختمان جزو بنای عمارتی نباشد داخل در منقولات است ولی توقیف بعضی از اشیاء مزبوره ممکن است نظر به‌ اهمیت آن‌ها موافق ترتیبات خاصه به‌عمل آید.

مصالح بنائی از قبیل سنگ و آجر و غیره که برای بنائی تهیه شده یا به واسطه خرابی از بنا جدا شده باشد مادامی‌که در بنا بکار نرفته ‌داخل منقول است.

 وکیل اثبات مالکیت در پرونده هایی که اموالی که مالک خاص ندارد.

بسیاری از افرادی که به وکیل اثبات مالکیت مراجعه می کنند می خواهند بدانند که قانون مربوط به رونده هایی که مالک خاص ندارند چیست ؟با استناد به قانون می توان در مورد آن گفت:

استفاده از اموالی که مالک خاص ندارد مطابق قوانین مربوطه بآن‌ها خواهد بود. هیچ‌کس نمی‌تواند طرق و شوارع عامه و کوچه‌هایی را که آخر آن‌ها مسدود نیست تملک نماید.

هیچ‌کس نمی‌تواند اموالی را که مورد استفاده عموم است و مالک خاص ندارد از قبیل پل‌ها و کاروانسراها و آب‌انبارهای عمومی و‌مدارس قدیمه و میدان‌گاه‌های عمومی تملک کند.و هم‌چنین است قنوات و چاه‌هایی که مورد استفاده عموم است.

اموال دولتی که معد است برای مصالح یا انتفاعات عمومی مثل استحکامات و قلاع و خندق‌ها و خاکریزهای نظامی و قورخانه و اسلحه و ذخیره و سفاین جنگی و هم‌چنین اثاثه و ابنیه و عمارات دولتی و سیم‌های تلگرافی دولتی و موزه‌ها و کتابخانه‌های عمومی و آثار تاریخی و امثال آن‌ها و بالجمله آن‌چه از اموال منقول و غیرمنقول که دولت به عنوان مصالح عمومی و منافع ملی در تحت تصرف دارد، قابل تملک خصوصی نیست و هم‌چنین اموالی که موافق مصالح عمومی به ایالت و ولایت یا ناحیه یا شهری اختصاص یافته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×