وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی (7)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی کیست؟ وکیل طلاق غیابی را چگونه باید پیدا کرد؟ آیا همه افراد میتوانند به سراغ وکیل طلاق غیابی بروند؟ وکیل طلاق غیابی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ وکیل طلاق غیابی باید دارای چه توانایی هایی باشد تا بتوان به او اطمینان کرد؟ آیا شما یا اطرافیانتان به وکیل طلاق غیابی مراجعه کرده اید؟ وکیل طلاق غیابی در سال های اخیر چه پرونده هایی را مورد بررسی قرار داده است؟ احتمال موفقیت وکیل طلاق غیابی در جریان دادرسی پرونده های مختلف چقدر است؟

وکیل طلاق غیابی جز متخصص ترین و حرفه ای ترین وکلایی است که بسیاری از مردم به او احتیاج دارند. وکیل طلاق غیابی را می توان از طریق راه های متفاوتی شناسایی کرد و جریان پرونده های خود را به او واگذار کرد. وکیل طلاق غیابی دارای تخصص و مهارت بسیار زیادی است و میتواند با استفاده از این مهارت ها جریان پرونده های مختلفی را مورد پیگیری قرار دهد و انها را به نحوی مناسب در جریان قضایی مورد پیگیری قرار دهد.

وکیل طلاق غیابی در  جریان پرونده هایی که در دادگاه های خانواده مطرح می گردد نقش بسیار موثری دارد و میتواند بهتر از هر شخص دیگری این پرونده ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برساند. بر اساس نتایج بدست آمده در سال های اخیر باید بگوییم یکی از عمده ترین مشکلاتی که افراد در جریان پرونده های مختلف با ان روبرو می شوند آن است که این پرونده ها دارای اطاله دادری هستند و به بیانی بهتر از زمان بسیار زیادی طول می کشد تا به نتایج نهایی در این پرونده ها دست پیدا کرد و همین موضوع باعث می شود تا زمان افراد از دست برود و هزینه بسیار زیادی را صرف به نتیجه رساندن این پرونده ها کنند.

با کمک وکیل طلاق غیابی می توان از بوجود آمدن چنین مسائلی جلوگیری کرد و جریان این پرونده ها را بهتر از هر زمان دیگری مورد پیگیری قرار داد. وکیل طلاق غیابی به دلیل تجربیاتی که دارد می تواند به راحتی این پرونده ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برساند.

وکیل طلاق غیابی کیست؟

یکی از عمده ترین سوالات اساسی که برای هر شخصی ممکن است مطرح گردد آن است که اصلا وکیل طلاق غیابی به چه کسی گفته می شود و این وکیل متخصص و حرفه ای چگونه می تواند جریان چنین پرونده هایی را بهتر از هر شخص دیگری پیگیری کند؟ در پاسخ به چنین سوالی باید بگوییم که وکیل طلاق غیابی یکی از انواع وکلای پایه یک دادگستری به حساب می آید که دارای پروانه وکالت دادگستری است و دارای توانایی رسیدگی بسیار دقیق به پرونده هایی است که مربوط به صدور رای غیابی طلاق هستند.

باید دقت داشته باشید که پرونده های طلاق غیابی می توانند هم از جانب مرد و هم از جانب زن مطرح کردند و هیچ تفاوتی برای کمک گرفتن از وکیل طلاق غیابی در این زمینه وجود ندارد. از آنجایی که وکیل طلاق غیابی دارای دانش حقوقی است و دارای مهارت و تخصص بسیار زیادی است می تواند بهتر از هر شخص دیگری جریان چنین پرونده هایی را مورد بررسی و پیگیری قرار دهد و پرونده هایی که در این زمینه مطرح می گردد را به دقت مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد تا راهی مناسب برای به جریان انداختن آن را پیدا کند.

وکیل طلاق غیابی به دلیل آنکه دارای دانش حقوقی در زمینه قانون حمایت از خانواده و قانون مدنی است به راحتی و بهتر از هر شخص دیگری می تواند پرونده های مختلف را بررسی کن تا راهی برای به نتیجه رساندن این پرده ها پیدا کند. وکیل طلاق غیابی را می توان از طریق مختلفی برای جریان پرونده خود انتخاب کرد اما بهترین و سریعترین حالت ممکن برای انتخاب بهترین وکیل طلاق غیابی آن است که از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت و کسانی که دارای تجربه هستند را انتخاب کرد.

از آنجایی که سپردن هر کاری به افراد متخصص در این زمینه می تواند نتایج بسیار خوبی را به همراه داشته باشد به افراد توصیه میکنیم که از همان ابتدای جریان پرونده های طلاق غیابی به سراغ وکیل طلاق غیابی بروند و از او کمک بگیرند تا میزان آسیب و خسارات را به حداقل برسانند.

وکیل طلاق غیابی و اهمیت حضور او در جامعه

وکیل طلاق غیابی در هر جامعه ای می تواند نقش بسزایی داشته باشد و کارهای مهمی انجام دهد که بسیاری از افراد نمی توانند آنها را به سرانجام برسند. اگر شما نیز جز کسانی هستید که به وکیل طلاق غیابی احتیاج دارید و میخواهید از خدمات حقوقی او استفاده کنید باید به دنبال کسی باشید که در این زمینه سال ها فعالیت کرده است و اطلاعات کافی دارد.

از آنجایی که نهاد خانواده مهمترین و اساسی ترین نهادی است که در هر جامعه ای دارای اهمیت است و افراد به آن توجه میکنند و اعضای جامعه در آن رشد پیدا می کنند، کاملا طبیعی است که برای قانونگذار کشور نیز دارای اهمیت بسیار زیادی باشد و قوانین نسبتا سختگیرانه ای را برای عدم از هم گسستگی ان ایجاد کند. حال ممکن است این سختگیری در قوانین گاهی باعث شود تا اعضای خانواده بیشتر از آنچه شما فکرش را میکنید دچار مشکل شوند و دیگر نتوانند سلامت روح و روان خود را حفظ کنند.

حقیقت آن است که گاهی باید میان بد و بدتر یکی از گزینه ها را انتخاب کرد و مسلما بد شدن شرایط بسیار بهتر از بدتر شدن است. از همین موضوع می توان نتیجه گرفت که برای به نتیجه رساندن پرونده های طلاق غیابی لازم است تا از یک فرد متخصص در این زمینه کمک گرفت که با تمامی مراحل دادرسی آشنایی داشته باشد و بتواند کمک کند تا جریان پرونده تسریع پیدا کند.

از اساسی ترین معضلات پرونده های طلاق غیابی آن است که جریان اطناب باعث به هدر رفتن زمان و هزینه بسیار زیادی برای افراد می گردد. برای انکه بتوان به عموم مردم کمک کرد تا جریان پرونده های آنها سریعتر به نتیجه برسد باید به سراغ افراد متخصص رفت. افراد متخصص و حرفه ای در جریان پرونده های حقوقی می توانند بهترین و تاثیرگذارترین اثرات را داشته باشند و از به هدر رفتن و زمان و هزینه های بسیار زیادی جلوگیری کنند. از طرفی دیگر شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل طلاق غیابی تنها کسی است که می تواند در جریان پرونده شما تمامی ادله اثبات و مدارک مورد تایید قانون را جمع آوری و ارائه دهد. وکیل طلاق غیابی با ارائه مستندات کافی و حضور فعال در جلسات دادگاه می تواند از حقوق موکل خود دفاع کند و میزان آسیب های احتمالی را به حداقل برساند.

ازدواج، یک قرارداد منطقی!

برای این که بتوانیم بهتر وکیل طلاق غیابی را درک کنیم باید ابتدا بدانیم نظر قانون در خصوص طلاق چیست و اساس طلاق در قانون چه معانی می تواند داشته باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید روی دیگر این مفهوم یعنی ازدواج را درک کنیم. منتها قبل از آن به این نکته توجه داشته باشید که پایه و عنصر سازنده قوانین ایران را شرع و فقه تشکیل داده است. این موضوع در مواردی مانند قانون خانواده که طلاق و ازدواج شامل آن می شود، بسیار بیشتر دیده می شود. از این رو در ادامه باید از نظرات فقه و شرع در این خصوص نیز مطلع شویم تا بتوانیم به طور کامل کارکرد وکیل طلاق غیابی را درک کنیم.

برای بسیاری از ما ازدواج یک پیوند روحی و احساسی محسوب می شود. اما مهم ترین ضعفی که قانون دارد این است که درک و شعوری برای فهم احساس و مفاهیم انتزاعی این چنینی ندارد. از این رو ازدواج را باید با زبان دیگری برای قانون تعریف کرد.

بیایید به ازدواج نگاه دیگری داشته باشیم. بر اساس ازدواج دو انسان تصمیم می گیرند تا تعهداتی را نسبت به یکدیگر اجرا کنند و اجرای این تعهد منوط به مدت زمان خاصی غالبا نمی باشد ( در ازدواج دائم ). اگر به درستی به این تعریف نگاه کنیم وکیل طلاق غیابی و انواع دیگر وکلا به راحتی می توانند بر اساس آن به ما بگویند که ازدواج در قانون به عنوان یک قرارداد شناخته می شود.

یک قرارداد، تعهد نامه ای است که میان دو طرف برقرار می شود. بر اساس این قرارداد طرفین تعهداتی را نسبت به یک دیگر بر عهده می گیرند و در صورت عدم اجرای این تعهدات ضمانت های مختلفی نیز معمولا عنوان می شود. به طور مثال در قرارداد میان کارفرما و کارگر، کارفرما متعهد می شود در قبال کاری مشخص هزینه ای مشخص را در زمانی مشخص پرداخت کند و کارگر نیز تعهد می دهد تا کاری را در زمان مشخص و با کیفیتی مشخص اجرا کند و یا محصولی را با همان کیفیت و در همان زمان خواسته شده ارائه دهد. این تعهدات از زمان امضا برای طرفین لازم الاجرا محسوب می شود و در صورتی که یکی از طرفین به تعهدات خود پایبند نباشد و یا به درستی آن ها را اجرا نکند اساسا باید خسارت تعیین شده در قرارداد را متحمل شود.

وکیل طلاق غیابی را جدی بگیرید.

در نظر داشته باشید که قرارداد در نزد قانون وجه بالایی دارد و دادگاه یا هر مرجع قضایی و قانونی دیگر می تواند بر اساس آن پرونده یا دعوی ایجاد شده را پیش ببرد. این نکته بسیار مهمی است که باید در خصوص قرارداد به خاطر داشته باشید.

حال به ازدواج و کارکرد وکیل طلاق غیابی بازگردیم. همانطور که گفتیم از دید قانون ازدواج یک قرارداد است. اگر بخواهیم بر اساس همین تعریف قانونی بیان کنیم، ازدواج قراردادی میان دو انسان ( زن و شوهر ) است که تعهداتی را نسبت به یکدیگر بر عهده می گیرند. به بیان ساده تر هر کدام از این طرفین تعهدی خاص در قبال فرد مقابل دارد و باید این تعهد را به درستی و کامل برای مدت زمان مشخص ( عقد موقت ) یا برای تمام عمر ( عقد دائم ) اجرا کند.

همانطور که گفتیم عنصر مهم در هر قرارداد این است که ضمانت اجرایی تعهدات ذکر شود. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که در قرارداد ازدواج نیز همچنین ضمانتی وجود داشته باشد. در قرارداد ازدواج ضمانت های مختلفی عنوان شده است از جمله قطع نفقه و طلاق.

طلاق، ضمانت اجرایی یا فسخ یک قرارداد

تا به این جا به کمک یک وکیل طلاق غیابی دانستیم که اساسا ازدواج یک قرارداد است و مانند هر قراردادی دیگر طرفین نسبت به یکدیگر تعهداتی را بر عهده می گیرند. این تعهدات باید توسط هر دو طرف اجرا شود. در صورتی که این موضوع به درستی اجرا نشود ضمانت اجرایی قرارداد فعال می شود.

مهمترین ضمانت اجرایی که این قرارداد ( ازدواج ) دارد، همان فسخ قرارداد یا طلاق است. به بیان ساده تر به فسخ قرارداد ازدواج طلاق گفته می شود.

بنابراین اگر قرار باشد قرارداد ازدواج فسخ شود و این دو انسان دیگر تعهدی نسبت به یک دیگر نداشته باشند، باید طلاق رخ دهد و این مهمترین مفهومی است که در خصوص طلاق وجود دارد.

اما فسخ یک قرارداد ساده، ساده نیست! در واقع برای فسخ قرارداد شرایط خاصی معین می شود. مهمترین شرایط این است که بر اساس اجرا یا عدم اجرای تعهدات فسخ قرارداد به چه صورت باید باشد.

به طور مثال ممکن است یکی از طرفین به تعهدات خود به طور کامل عمل کند اما این طرف مقابل باشد که تعهدات خود را اجرایی نکند. حال باید فسخ قرارداد به شکلی صورت بگیرد که اساسا حق طرفی که به تعهدات خود اجرا کرده از بین نرود، این نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در واقع در قضیه فسخ قرارداد ازدواج یا طلاق هم همین موضوع صادق است. در طلاق باید تک تک تعهدات مورد بررسی قرار بگیرد و حقوق طرفین نسبت به این تعهد مشخص شود. از این رو معمولا مسیر عادی یک طلاق چند ماه تا چند سال به طول می انجامد. مگر این که طرفین نسبت به این تعهدات به یک توافق رسیده باشند.

ازدواج یک قرارداد خاص است!

مهمترین نکته ای که در انواع طلاق مهم است و وکیل طلاق غیابی به خوبی به آن اشاره می کند این است که اساسا ازدواج با وجود این که یک قرارداد است، اما یک قرارداد خاص محسوب می شود. در واقع این قرارداد از جمله معدود قرارداد هایی محسوب می شود که تمام ابعاد زندگی انسان را درگیر می کند.

به بیان ساده تر آن چیزی که در این قرارداد به اشتراک گذاشته می شود و طرفین باید نسبت به آن تعهدات خود را اجرایی کنند، مفهومی به نام زندگی است.

حال در صورت فسخ این قرارداد یا همان طلاق باید به نوعی عمل کرد که اساسا این زندگی کمترین ضربه را بخورد. بگذارید با یک مثال ساده این مفهوم را توضیح دهیم.

دادن مهریه از جمله شرایط و تعهداتی است که مرد نسبت به زن بر عهده می گیرد. بنابراین در طلاق باید این تعهد اجرایی شود تا امکان طلاق وجود داشته باشد. اما در خصوص شرایطی مانند اموال خریداری شده توسط طرفین و یا مفهومی به نام بچه آیا همچنین رفتار ساده و منطقی می توان داشت؟

در واقع هر زندگی بنا بر ضرورت هایی که دارد طی مدت زمانی که به طول انجامیده، اشتراکاتی داشته است. یکی از مهمترین این اشتراکات فرزند آوری است. حال بخش مهمی از پروسه طلاق این است که باید دید چگونه می توان این اشتراکات به دست آمده یا ایجاد شده را میان طرفین تقسیم کرد. نظر شما چیست؟

در واقع در این مسیر هم قانون و هم شرع شرایطی را مشخص کرده است و به نوعی با دادن حق و حقوقی به طرفین سعی کرده است به این سوال مهم پاسخ دهد که این اشتراکات به شکلی باید تقسیم شود. در این تقسیم علاوه بر این که باید حقوق طرفین رعایت شود باید سعی شود به آن اشتراکات نیز کمترین صدمه وارد شود. گرچه طلاق به اندازه کافی واژه و مفهوم شومی است که به خودی خود می تواند باعث نابودی هر چیزی شود.

این بررسی ها و شرایط مختلف است که اساسا باعث می شود مسیر طلاق در حال عادی چند ماه تا چند سال به طول می انجامد.

انواع طلاق

تا به این جا برای این که بتوانیم طلاق را به درستی درک کنیم، سعی کردیم با مفهوم ازدواج به عنوان یک قرارداد آشنا شویم. قبل از این که بخواهیم با انواع طلاق آشنا شویم. بهتر است به یک نکته اشاره کنیم و آن نظر اسلام و شرع در خصوص طلاق است.

در واقع همانطور که بیان کردیم این قوانین اسلام و شرع است که به عنوان پایه در قوانین ایران به خصوص قوانین خانواده استفاده شده است. از این رو بهتر است برای درک مفهوم کامل طلاق از عنوان اسلامی و شرعی آن نیز پرده برداریم.

در واقع مسئله ای که وجود دارد اسلام به عنوان یک دین اجتماعی، توجه بالایی به ساخت اجتماع درست و منطقی داشته است. در واقع اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم اسلام دینی است که می خواهد اجتماعی درست و منطقی برای خود ایجاد کند. از این رو بیشتر از سایر مفاهیم به این مفهوم توجه داشته است.

بنابراین هر چیزی که در اسلام می بینیم یک ربطی به اجتماع و ساخت آن دارد. از این رو اسلام به خانواده از این زاویه دید که خانواده مهمترین بنیان یک اجتماع محسوب می شود، نظر خاصی دارد. در واقع اسلام در خصوص تشکیل خانواده بسیار سخت گیر است و شرایط مختلفی برای آن در نظر گرفته است تا مطمئن شود خانواده در بهترین حالت ایجاد می شود. اما این سخت گیری در خصوص طلاق چند برابر است. در واقع طلاق به معنی فسخ یک قرارداد نیز می باشد و از طرف دیگر این مفهوم به معنی از بین رفتن خانواده است. دقیقا همان چیزی که اسلام بر روی آن حساس است.

از این رو نمی توان انتظار داشت که شرایط ساده و راحتی برای طلاق وجود داشته باشد. همانطور که میدانید علما طلاق را بدترین حلال خدا می دانند. به گفته همین علما با هر طلاق عرش الهی به لرزه می افتد و.. این استعاره ها نشان می دهد که اساسا اسلام چه نظری می تواند در خصوص طلاق داشته باشد.

حال با این تصور می توانیم کمی درک کنیم که چرا اساسا در قانون ایران طلاق به این اندازه میتواند سخت و طولانی باشد. اما در کل در قانون چند نوع طلاق پیش بینی شده است. این انواع عبارتند از طلاق بائن و طلاق رجعی.

در طلاق بائن امکان بازگشت طرفین وجود ندارد و در واقع بازگشت آن ها حرام محسوب می شود و در طلاق رجعی این امکان وجود دارد که تحت شرایطی طرفین به یکدیگر بازگردند. یعنی مرد می تواند در مدت زمان عده به همسر خود بازگردد.

طلاق بائن شرایط خاصی دارد که وکیل طلاق غیابی به خوبی اشاره می کند طلاق غیابی جزوی از آن نیست. یعنی در مدت زمان عده شوهر می تواند به زن بازگردد و از طلاق رجوع کنند. اما سوال مهم دیگر این است که اساسا طلاق غیابی چیست؟

طلاق غیابی چیست؟

طلاق غیابی از جمله طلاق هایی است که در ایران کمتر افراد سراغ آن می روند. زیرا این طلاق شرایط و فاکتورهای خاصی دارد، مهمترین این شرایط این است که یکی از طرفین ( مرد یا زن ) باید مجهول المکان باشد. در صورتی که این چنین ویژگی وجود داشته باشد طرف دیگر به کمک وکیل طلاق غیابی می تواند اقدام به ارائه دادخواست طلاق کند.

وکیل طلاق غیابی به درستی بیان می کند که طلاق غیابی شرایطی است که دادگاه طلاق بدون حضور یکی از طرفین اجرا می شود. نکته مهم این است که این طلاق بر اساس تمام اصول قانونی و شرعی صورت می گیرد و تمامی مراحل گفته شده در بالا از جمله بند تعهدات مورد بررسی قرار می گیرد و در خصوص هر کدام اعلام رای می شود. بنابراین عدم حضور یکی از طرفین به این معنی نیست که دادگاه نمی تواند در خصوص حقوق او تصمیم گیری کند.

نکته مهم دیگر در خصوص طلاق غیابی وجود دارد این است که اساسا زن بعد از این طلاق و بعد از گذشت مدت عده می تواند بدون هیچ مشکلی ازدواج کند و هیچ فردی در خصوص این موضوع نمی تواند ادعایی داشته باشد.

مسئله ای که وجود دارد این است که برای شروع دادخواست طلاق غیابی اساسا باید فرد ثابت کند که طرف دیگر مجهول المکان است. بدین معنی است که باید آدرس دقیق و مشخصی را از فرد مجهول المکان را ارائه دهد. در صورت عدم پاسخگویی، دادگاه اقدام به انتشار اطلاعیه در روزنامه های کثیر الانتشار می کند. در صورتی که این کار نتیجه بخش باشد برای دادگاه محرز میشود که فرد مجهول المکان است. بعد از آن است که پرونده طلاق غیابی روند خود را آغاز می کند و دادگاه شروع به رسیدگی به این پرونده می کند.

چند نکته از وکیل طلاق غیابی

اما بیایید کمی بیشتر و قانونی تر به کمک طلاق غیابی این مفهوم را درک کنیم. طلاق از سمت مرد در هر صورت بلامانع است. در واقع حق طلاق همواره با مرد است و چه زن حضور داشته باشد یا نداشته باشد، حکم طلاق صادر می شود. منتهی در خصوص طلاق غیابی در این حالت، زن می تواند در مدت زمان تعیین شده اقدام به واخواهی کند و پرونده را از نو به جریان بیاندازد.

بنابراین اگر ساده تر بیان کنیم در خصوص طلاق غیابی که از سمت مرد به جریان می افتد دادگاه سخت گیری چندانی ندارد. زیرا اساسا این حق با مرد است که بتواند اقدام به درخواست طلاق کند. حال اگر طرف مقابل حضور ندارد می تواند به کمک وکیل طلاق غیابی اقدام به ارائه دادخواست طلاق غیابی کند.

اما در خصوص طلاق غیابی از سمت زن داستان کمی متفاوت است. در واقع زن در اولین گام باید ثابت کند که مسلما مرد مفقود الاثر یا مجهول المکان است.

برای این کار چند روش وجود دارد. به طور مثال اگر اثبات شود که مرد برای 4 سال تمام مفقود بوده است و اثری از او نیست، زن این حق را پیدا می کند که به صورت غیابی از او طلاق بگیرد.

روش دیگر این است که اساسا دادگاه اقدام به نشر اعلامیه در روزنامه های کثیرالانتشار کرده باشد و بعد از آن اثبات شود که فرد به واقع مجهول المکان یا مفقود الاثر است.

همچنین اگر مرد بند های 8 و 11 را در عقد نامه امضا کرده باشد، زن می تواند بعد از ترک 6 ماهه شوهر اقدام به ارائه دادخواست طلاق غیابی کند.

همچنین اگر مرد وکلات حق طلاق را به زن داده باشد، زن می تواند مانند مرد بدون هیچ دردسری در هر زمانی که می خواهد و بدون هیچ پیش نیازی اقدام به طلاق حضوری یا غیر حضوری کند.

این ها مهمترین نکاتی بود که وکیل طلاق غیابی برای ما می توانست به شکل ساده و قابل فهمی بیان کند.

انتخاب بهترین وکیل طلاق غیابی

اما چگونه می توانیم بهترین وکیل طلاق غیابی را پیدا کنیم؟ در واقع برای انتخاب بهترین وکیل طلاق غیابی باید به چند نکته توجه داشته باشید. اولا این که بهترین وکیل در هر زمینه، تنها مختص نیاز شماست. بنابراین شما باید نیاز خودتان را به درستی بشناسید و این مسئله که اساسا به دنبال یک نام یا یک عنوان باشید کار اشتباهی است.

نکته بعدی این است که سعی کنید در انتخاب وکیل طلاق خودتان تخصص او را محک بزنید. در واقع یک وکیل طلاق غیابی باید به چند قانون از جمله قوانین خانواده، قوانین مدنی و البته مباحث فقهی و شرعی باید مسلط باشد. بدین ترتیب شما می توانید به این وکیل اعتماد کنید. اما این تمام کار نیست.

در واقع تخصص می تواند بهترین مسیرها را مشخص کند، اما راه رفتن در این مسیرها و قدم برداشتن در آن کار دشواری است که تنها تجربه می تواند از عهده آن بر بیاید. از این رو این تخصص زمانی می تواند کارایی خوبی داشته باشد که تجربه در کنار آن وجود داشته باشد.

به بیان ساده تر مسیرهای قانونی و قضایی به اندازه ای سخت و پیچیده است که می تواند هر فردی را سر در گم کند. از این رو اگر شما می خواهید سریع تر و راحت تر به مقصد خودتان برسید بهتر است از یک وکیل متخصص با تجربه بهره بگیرید. در واقع استفاده از یک وکیل طلاق غیابی با تجربه را می توان به عنوان یک سرمایه گذاری زمانی و مالی در نظر بگیرید.

وکیل طلاق غیابی و مشاوره فوری

وکیل طلاق غیابی دارای توانایی ها و خصوصیات مختلفی است اما مهم ترین ویژگی که باعث می شود تا یک وکیل نسبت به دیگر وکلای پایه یک دادگستری ارجحیت پیدا کند آن است که بتواند در لحظات و شرایط حساس به موکل خود کمک کند و به ارائه خدمات مشاوره حقوقی به صورت فوری بپردازد.

مشاوره حقوقی فوری وکیل طلاق غیابی که به طریق مختلفی ارائه می گردد به نحوی است که فرد می تواند به راحتی در هر زمان وموقعیتی که باشد با وکیل طلاق غیابی تماس بگیرد یا از طریق برنامه های چت اینترنتی سوالات خود را با او مطرح کند تا به نتایج نسبتا مناسبی دست پیدا کند و بداند که در موقعیت های مختلف باید چه عملکردی داشته باشد و چه رفتار قانونی از خود نشان دهد.

اگر به پرونده های طلاق دقت کنید به راحتی می توانید متوجه این موضوع شوید که بسیاری از این پرونده ها به دلیل ناآگاهی و عدم اطلاع کافی از قوانین معمولا دچار مشکل و  چالش های اساسی می شوند و از آنجایی که مردم عادی دارای دانش حقوقی کافی نیستند و کسی را سراغ ندارند که این دانش را داشته باشد تا به راحتی با او ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را بپرسند، درگیر مسائل و چالش های مختلف می گردند.

یکی از راه حل هایی که امروزه توسط وکیل طلاق غیابی به مردم جامعه ارائه شده است آن است که براحتی از طریق مشاوره غیر حضوری که شامل مشاوره اینترنتی و تلفنی می گردد، سوالات خود را از وکیل طلاق غیابی بپرسند تا راه حل های مناسبی پیدا کنند. دقت داشته باشید که عموم مردم می توانند از این روش استفاده کنند تا از راهنمایی های وکیل طلاق غیابی استفاده کنند و نیازی نیست تا حتما با وکیل مربوطه قرارداد وکالت داشته باشند.

بنابراین کاملا طبیعی است که افراد می توانند حتی با استفاده از روش مشاوره آنلاین و تلفنی با وکیل طلاق غیابی از میزان تخصص و دانش حقوقی وکیل مورد نظر خود مطلع شوند و سپس با اطمینان خاطر برای انعقاد قرارداد وکالت با این فرد متخصص اقدام کنند و با استفاده از این روش از آینده پرونده خود نیز خیالشان راحت خواهد شد و دیگر هزینه و زمان آنها از دست نمی رود.

همه مردم بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی می توانند به راحتی با وکیل طلاق غیابی تماس بگیرند و سالات خود را بپرسند. دقت داشته باشید که هزینه مشاوره غیر حضوری در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار کمتر است و دیگر نیازی به پیمودن مسافت های طولانی نیست.

وکیل طلاق غیابی و ویژگی های او

وکیل طلاق غیابی باید ویژگی های مختلفی داشته باشد تا بتوان به او اطمینان کرد. به چند مورد از ویژگی های وکیل طلاق غیابی اشاره می کنیم تا بتوانید با انها اشنا شوید و به راحتی پرونده های خود را به او بسپارید و از مزایای مراجعه به این وکیل بهره مند شوید.

اولین و مهم ترین ویژگی که وکیل طلاق غیابی باید داشته باشد، دانش حقوقی است. اکنون ممکن است با خود فکر کنید که از کجا می توان از این موضوع مطلع شد که آیا وکیل طلاق غیابی دارای دانش حقوقی لازم است یا خیر. از آنجایی که تشخیص میزان تخصص یک وکیل حرفه ای در جلسات مشاوره ای مشخص می گردد به تمامی افراد توصیه می گردد در جلسات حضوری یا غیر حضوری با وکیل طلاق غیابی شرکت کنند و قبل از انعقاد هرگونه قراردادی سوالات خود را از این فرد حرفه ای بپرسند تا از توانایی های مختلف او اطلاع پیدا کنند.

از دیگر ویژگی هایی که در مورد وکیل طلاق غیابی باید به آن دقت داشته باشید آن است که این وکیل متخصص و حرفه ای باید بتواند مباحث مختلف حقوقی به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و راه حل های قانونی مختلف را ارائه دهد. داشتن دانش حقوقی برای متخصص بودن یک وکیل طلاق غیابی به تنهایی کافی نیست و این فرد متخصص باید علاوه بر دانش دارای مهارت و تخصص هم باشد و بتواند اطلاعات ودانش حقوقی مختلف را به موکل خود ارائه دهد و تمامی جزییات قانونی پرونده های مختلف را به طور کامل توضیح دهد. توضیح دادن مباحث قانونی مختلف با زبانی ساده به افراد مختلف و کسانی که دارای دانش حقوقی نیستند باعث می شود تا انها بتوانند با دید بازتر و روشن تری در جریان پرنده حضور یابند.

ویژگی مهم دیگری که وکیل طلاق غیابی باید داشته باشد آن است که دارای فن مذاکره باشد. داشتن فن مذاکره برای وکیل طلاق غیابی بسیار مهم است. این وکیل حرفه ای وظیفه دارد تا از موکل خود دفاع کند پس لازم است که دارای مهارت کافی باشد و بتواند در دادگاه و دیگر جلسات قانونی حضور یابد تا بتواند راه حل های حقوقی مناسبی ارائه دهید.

وکیل طلاق غیابی می تواند انواع اسناد قانونی مانند لوایح و دفاعیه های قانونی را آماده کند و به دادگاه تحویل داد. برای این کار کافی است که از چارچوب های قانونی که بر اساس تجربه بدست آورده است استفاده کند تا مورد تایید مراجع قضایی قرار گیرد. وکیل طلاق غیابی بهترین کسی است که می تواند تمامی استنادات قانونی را به نحو احسن تهیه و آماده ارائه کند.

از چه زمان به وکیل طلاق غیابی مراجعه کنیم؟

به تمامی افرادی که قصد دارند به وکیل طلاق غیابی مراجعه کنند توصیه می گردد که از همان ابتدای پرونده قبل از آنکه هرگونه اقدام قانونی انجام دهند به وکیل طلاق غیابی مراجعه کنند و سوالات خود را مطرح کنند و با مشورت وکیل طلاق غیابی به سراغ اقدامات قانونی بروند/. گاهی بی اطلاعی از مباحث مختلف در قانون باعث می شود تا افراد دچار مشکلات مختلفی شوند و جریان پرونده ها بسیار کند تر از همیشه پیش رود و مسئله اطاله دادرسی باعث ایجاد آسیب ها و خسارات بسیار زیادی به آنان گردد.

وکیل طلاق غیابی بر اساس تجربیات و تخصصی که دارد به راحتی می تواند از صفر تا صد پرونده های طلاق غیابی را بر عهده گیرد و به افراد کمک کند تا نتایج نسبتا خوبی را در جریان دادرسی این پرونده ها بدست آورند شرایط نسبتا مطلوبی را تجربه کنند.

اگر شما نیز جز کسانی هستید که به وکیل طلاق غیابی احتیاج دارید بهتر است از همان ابتدای جریان پرونده خود موضوع را با وکیل طلاق غیابی در میان بگذارید و شرایط را برای او توضیح دهید تا راه های قانونی رسیدن به حقوق خود را پیدا کنید. با کمک وکیل طلاق غیابی شما می توانید قرارداد وکالت تنظیم کنید و دیگر تمامی رسیدگی های قانونی را به وکیل طلاق غیابی بسپارید.

وکیل طلاق غیابی را از کجا پیدا کنیم؟

یکی از سوالات اساسی و بسیار مهمی که ذهن مردم را به خود مشغول می کند و باعث می شود تا آنها دچار چالش شوند آن است که اصلا آنان نمی دانند که بهترین وکیل طلاق غیابی را باید چگونه پیدا کنند تا جریان پرونده خود را به او بسپارند. در چنین مورد به این افراد توصیه می گردد برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق غیابی در تهران در ابتدا تحقیق کنند و از کسانی که از خدمات حقوقی این وکیل متخصص استفاده کرده اند کمک بگیرند اما باید این موضوع را در نظر داشت که بسیاری از مردم زمان کافی برای پیدا کردن این وکیل را ندارند.

گروه وکلای پارسا با در نظر گرفتن این مشکل اقدام به جمع اوری بهترین وکلای متخصص در زمینه پرونده های مختلف کرده است و یکی از پرطرفدار ترین و حرفه ای ترین وکلایی که در گروه پارسا مشغول فعالیت است، وکیل طلاق غیابی می باشد و عموم مردم به راحتی می توانند جریان پرونده خود را به این وکیل مجرب بسپارند.

دقت داشته باشید که گاهی در پرونده های طلاق غیابی ارائه ادله کافی برای اثبات غایب بودن زوج یا زوجه، اثبات عسر و حرج و حتی داشتن حق طلاق کار ساده ای نیست و همه افراد نمی توانند به راحتی این مراحل قانونی را پشت سر بگذارند. وکیل طلاق غیابی میتواند با تکیه بر دانش حقوقی و تخصصی که دارد از صفر تا صد پرونده را بر عهده گیرد و آن را به صورت موفقیت امیز به نتیجه برساند و مانع از تضییع حقوق موکل خود شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×