وکیل ربا

وکیل ربا (1)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

 وکیل ربا

 وکیل ربا حرفه ای به چه کسی می گویند؟  آیا وکیل ربا با دیگر وکلای پایه یک دادگستری تفاوت دارد؟ برای شناخت میزان مهارت و تخصص وکیل ربا باید چه اقداماتی انجام دهیم؟ وکیل ربا به چه کسانی کمک می کند؟ وکالت کدام پرونده ها را می توان به وکیل ربا سپرد؟

 وکیل ربا یکی از اشخاصی است که می تواند به جریان اقتصادی جامعه و تمامی مردم بسیار کمک کند و مانع از بروز گسترش افتی به نام ربا شود. بسیاری از افرادی که به سراغ وکیل ربا می روند معمولا ادعا میکنند که هیچ اطلاعی از مفاد قانونی و مسائل حقوقی مربوط به ربا و رشوه خواری نداشته اند. مسلما زندگی روزمره انسان ها و اتفاقات پیاپی که برای آنها رقم میخورد، اصلی ترین عاملی است که باعث می شود تا این افراد از جریان قانون و قواعد حقوقی بی اطلاع باشند.

آمار و ارقام بدست آمده در سال های گذشته به خوبی این موضوع را نشان میدهد که بسیاری از پرونده ها و مشکلات حقوقی که برای افراد اتفاق می افتد به دلیل عدم آگاهی و ناآشنا بودن انان با قوانین مختلف است. بنابراین وکیل ربا با در نظر داشتن چنین مشکلی در جامعه سعی می کند تا خدمات حقوقی مختلفی را ارائه دهد تا افراد از جزئیات مختلف مربوط به جریان ربا و رشوه خواری آشنا شوند و تا حد ممکن این عمل غیر قانونی و غیر شرعی در جامعه کمتر اتفاق بیفتد. در صورت بروز مشکل ربا و رشوه خواری، بهترین راه حل که بسیار بی دغدغه است ان می باشد که افراد به سراغ وکیل ربا بروند و از او کمک بخواهند.

وکیل ربا و مشاوره حقوقی با او

 وکیل ربا همیشه در دسترس مردم است و راه های حقوقی مختلفی برای ارتباط با او وجود دارد که افراد می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. یکی از چالش ها و مشکلات اساسی که بسیاری از افراد را به خود درگیر کرده است آن است که تصور نسبتا اشتباهی نسبت به وکلا دارند. آنان فکر میکنند تنها در صورتی می توان از خدمات حقوقی وکیل ربا استفاده کرد که این وکیل وکالت پرونده آنها را پذیرفته باشد یا انکه اقدام به عقد وکالت کرده باشند.

برای آنکه بتوانید مشکلات حقوقی خود را حل کنید، بهتر است این تصورات اشتباه را کنار بگذارید و به صورت واقع بینانه تری با جریان پرونده های مربوط به ربا و رشوه خواری برخورد کنید. وکیل ربا خدمات حقوقی مختلفی را به متقاضیان خود ارائه می دهد و تنها یکی از خدمات مربوط به او، وکالت است. بنابراین به خوبی می توان متوجه این نکته شد که همه افراد به راحتی می توانند از تمامی این خدمات استفاده کنند، حتی کسانی که هنوز درگیر پرونده های مربوط به ربا نشده اند هم این اختیار قانونی را دارند تا برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با این موضوع به وکیل ربا مراجعه کنند.

 وکیل ربا برای حل مشکلات قانونی مردم و ایجاد آگاهی بیشتر برای آنان جلسات مشاوره حقوقی مختلفی را برگزار می کند. افراد میتوانند با توجه به نیاز خود یکی از انواع جلسات مشاوره حقوقی با وکیل ربا را انتخاب کنند و برای حل مشکلات خود به او مراجعه کنند. قبل از مراجعه به دفتر وکالت وکیل ربا در اولین قدم بهتر است افراد به این نکته دقت کنید که آیا موضوع پرونده آنان در حوزه اختیارات و تخصص وکیل ربا هست یا خیر.

برای انکه میزان تخصص و توانایی های وکیل ربا را بسنجید بهتر است در ابتدا قبل از انعقاد هرگونه قراردادی در جلسات مشاوره حقوقی با او شرکت کنید. هنگامی که افراد در جلسات مشاوره حاضر می شوند، می توانند با توجه به صحبت ها و راهنمایی های وکیل ربا از میزان تخصص او آگاه شوند. امروزه افراد بسیار زیادی در جوامع مختلف ترجیح می دهند که قبل از انتخاب وکیل در ابتدا میزان مهارت های او را بسنجند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند. وکیل ربا یکی از حرفه ای ترین افرادی است که نمی تواند جلسات مشاوره حقوقی را به بهترین نحو ممکن برگزار کند.

عموم مردم جامعه این اختیار و توانایی را دارند که برای شرکت در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل رشوه آماده شوند و شرایط لازم را برای این امر مهیا کنند. اما نکته مهم آن است که دقیقا از طریق چه روش هایی می توان از خدمات حقوقی مختلف وکیل ربا استفاده کرد. در ادامه مطلب به تمامی نکاتی که باید در مورد این موضوع بدانید، اشاره می کنیم.

روش های مختلف مشاوره حقوقی با وکیل ربا

 وکیل ربا از طریق روش های مختلفی می تواند به تمامی مراجعان خود مشاوره حقوقی در مورد جرم ارتشا و رشوه خواری را ارائه دهد. امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند که بیشتر کارهای خود را از طریق اینترنت و به صورت مجازی انجام دهند تا درگیر ترافیک شهری نشوند و هزینه و زمان آنها از دست نرود. به همین منظور هم وکیل ربا این امکان را بوجود آورده است تا افراد بتوانند به راحتی از طریق اینترنت با او ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را بپرسند.

امروزه عموم مردم در سراسر کشور بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی می توانند به راحتی با وکیل ربا تماس بگیرند و به صورت تلفنی سوالات خود را بپرسند. معمولا سوالات مختلفی در مورد ربا و ارتشا در ذهن افراد وجود دارد و قانونگذار کشور ما نیز اهمیت بسیار زیادی برای این موضوع قائل شده است و مجازات های مختلف با درجات گوناگونی را برای آن مشخص کرده است. وکیل ارتشا در جلسات مشاوره حقوقی تلفنی به صورت کامل و دقیق به سوالات افراد پاسخ می دهد تا هیچ گونه ابهام ذهنی برای آنها باقی نماند.

توجه داشته باشید که یکی دیگر از روش های مشورت با وکیل رشوه نیز مشاوره اینترنتی است. همانطور که شما از طریق اینترنت و فضای مجازی با دوستان و اقوام خود چت میکنید و ارتباط برقرار می کنید به راحتی می توانید با وکیل ربا نیز مشورت کنید و به صورت مشاوره حقوقی اینترنتی تمامی چالش ها و ابهامات ذهنی خود را بیان کنید تا پاسخ آنها را دریافت کنید.

برای آنکه بدانید دقیقا کدام مشاوره حقوقی برای شما کارآمدتر است و میتواند در میزان آگاهی شما موثرتر باشد، بهتر است از وکیل ربا کمک بگیرید. در بسیاری از موارد این موضو دیده شده است که جریان پرونده مربوط به ارتشا و ربا بسیار حساس و پیچیده است و در جلسات مشاوره حقوقی تلفنی و اینترنتی نمی توان آنها را بررسی کرد. بنابراین وکیل ربا به متقاضی خود توصیه می کند تا با شرکت در جلسات مشاوره حقوقی این موضوع را به صورت جدی تر و دقیق تری مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

هزینه وکیل ربا

یکی از نگرانی ها و مشکلاتی معمولا باعث میی شود برخی از افراد با وجود نیاز بسیار زیادی که به وکیل ربا دارند از مراجعه به او ممانعت کننده آن است که از هزینه وکیل ربا اطلاع ندارند و نمی دانند که دقیقا دستمزد این وکیل چقدر است. در چنین شرایطی انان می توانند به راحتی در جلسات مشاوره حقوقی از وکیل ارتشا بخواهند که با توجه به نوع پرونده، روند دادرسی ان، میزان تجربه و مهارت خود وکیل و….. این هزینه را مشخص نماید.

در حالت کلی باید بگوییم که آسیب ها و خسارات وارده در جریان پرونده های مربوط به ربا و ارتشا بسیار زیاد است و گاهی این هزینه تا حدی سنگین می شود که افراد توانایی تحمل ان را ندارند. در چنین شرایطی معمولا بهترین و عاقلانه ترین کار ممکن آن است که در جریان دادرسی از وکیل ارتشا کمک بگیریم تا حد ممکن از میزان این آسیب ها و خسارات کاسته شود.

از تمامی این توضیحات به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که دستمزد وکیل ارتشا در مقایسه با عملکردی که دارد کاملا مقرون به صرفه است و باعث میشود تا از تضییع حقوق افراد تا زیادی جلوگیری شود.

پیدا کردن وکیل ربا

به نظر شما اصلا باید وکیل ربا را از کجا پیدا کنیم و چگونه بفهمیم که وکیل مربوطه دارای تخصص کافی در زمین حل و فصل مشکلات مربوط به ربا می باشد؟ برای آنکه بتوانید یک وکیل ربا متخصص و حرفه ای را پیدا کنید، شما نیاز به یک معرف خواهید داشت. بنابراین باید در ابتدا بتوانید شخص مورد اعتماد و با تجربه ای را پیدا کنید که بهترین وکیل ربا را بشناسد و از میزان موفقیت های او اطلاع داشته باشد.

گروه متخصص و حرفه ای وکلای پارسا می تواند در این زمینه به شما کمک کند تا بهترین عملکرد را داشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن وکیل ارتشا را پیدا کیند. موسسه حقوقی پارسا دارای کادری حرفه ای و کارکشته از وکلای متخصص می باشد و می تواند به افراد مختلف کمک کند تا بهترین و متخصص ترین وکلا در شهر تهران را بشناسند و وکالت پرونده خود را به چنین وکلای حرفه ای بسپارند.

 وکیل رشوه دارای تجربه بسیار زیادی در جریان پرونده های مربوط به ارتشا و رشوه خواری است و با تکیه بر تجربیات و دانشی که دارد، بهترین عملکرد را در جریان چنین پرونده هایی از خود نشان می دهد تا میزان آسیب ها و خسارات تا حد زیادی کاهش یابد. و پیدا کردن وکیل ارتشا کار سختی نیست و با کمک گروه وکلای پارسا به راحتی می توانید وکیل مورد نظرتان را پیدا کنید و در مسیر احقاق حقوق خود قدم بردارید.

مجازات قانونی ربا و ارتشا

بسیاری از افرادی که به وکیل ربا مراجعه می کنند معمولا می خواهند بدانند که مجازات قانونی این جرم چیست؟ وکیل ربا نیز با استناد به مفاد قانون مجازات پاسخ افراد را به طور دقیق بیان می کند. توجه داشته باشید که در قانون مجازات کشور ما جرم ربا، ارتشا نامیده می شود و نوعی از انواع کلاهبرداری است. براساس مفاد 588 الی 595 قانون مجازات می توان گفت:

هر يك از داوران و مميزان و كارشناسان اعم از اين كه توسط دادگاه معين شده باشد يا توسط طرفين، چنانچه در مقابل اخذ وجه يا مال به ‌نفع يكي از طرفين اظهار نظر يا اتخاذ تصميم نمايد به حبس از شش ماه تا دو سال يا مجازات نقدي از سه تا دوازده ميليون ريال محكوم و آنچه گرفته ‌است به عنوان مجازات مودي به نفع دولت ضبط خواهد شد.

در صورتي كه حكام محاكم به واسطه ارتشاء حكم به مجازات اشد از مجازات مقرر در قانون داده باشند علاوه بر مجازات ارتشاء حسب‌ مورد به مجازات مقدار زائدي كه مورد حكم واقع شده محكوم خواهند شد.

اگر رشوه به صورت وجه نقد نباشد بلكه مالي بلاعوض يا به مقدار فاحش ارزان‌ تر از قيمت معمولي يا ظاهراً به قيمت معمولي و واقعاً به‌ مقدار فاحشي كمتر از قيمت به مستخدمين دولتي اعم از قضائي و اداري به طور مستقيم يا غير مستقيم منتقل شود يا براي همان مقاصد مالي به مقدار‌فاحشي گران‌تر از قيمت از مستخدمين يا مأمورين مستقيم يا غير مستقيم خريداري گردد، مستخدمين و مأمورين مزبور مرتشي و طرف معامله راشي‌ محسوب مي ‌شود.

هرگاه ثابت شود كه روشي براي حفظ حقوق حقه خود ناچار از دادن وجه يا مالي بوده تعقيب كيفري ندارد و وجه يا مالي كه داده به او‌مسترد مي گردد. در صورتي كه رشوه‌دهنده براي پرداخت رشوه مضطر بوده و يا پرداخت آن را گزارش دهد يا شكايت نمايد از مجازات حبس مزبور معاف‌ خواهد بود و مال به وي مسترد مي ‌گردد.

هر نوع توافق بين دو يا چند نفر تحت هر قراردادي از قبیل بیع، قرض، صلح و امثال آن جنسي را با شرط اضافه با همان جنس مكيل و‌موزون معامله نمايد و يا زائد بر مبلغ پرداختي، دريافت نمايد ربا محسوب و جرم شناخته مي شود مرتكبين اعم از ربادهنده، رباگیرنده و واسطه بين ‌آنها علاوه بر رد اضافه به صاحب مال به شش ماه تا سه سال حبس و تا (74) ضربه شلاق و نيز معادل مال مورد ربا به عنوان جزاي نقدي محكوم ‌مي كردند.

در صورت معلوم نبودن صاحب مال، مال مورد ربا از مصاديق اموال مجهول‌المالك بوده و در اختيار ولي فقيه قرار خواهد گرفت. هرگاه ثابت شود ربا دهنده در مقام پرداخت وجه يا مال اضافي مضطر بوده از مجازات مذكور در اين ماده معاف خواهد شد.

هر كس عالماً و عامداً موجبات تحقق جرم ارتشاء از قبيل مذاكره، جلب موافقت يا وصول و ايصال وجه يا مال سند پرداخت وجه را‌فراهم نمايد به مجازات راشي بر حسب مورد محكوم مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×