وکیل تهمت

وکیل تهمت (8)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

وکیل تهمت

وکیل تهمت در تهران

وکیل توهین

وکیل تهمت

وکیل تهمت کیست؟ آیا می توان به کمک وکیل تهمت اقدام به شکایت کرد؟ وکیل تهمت چگونه می تواند تهمت زده شده را اثبات کند؟ وکیل تهمت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ چگونه می توانیم بهترین وکیل تهمت تهران را پیدا کنیم؟

وکیل تهمت در دسته وکلای گروه کیفری قرار می گیرد. از این رو می توان گفت که سر و کار او با جرم و مجازات است. بسیاری تهمت، توهین و مفاهیم نزدیک به آن را در یک دسته قرار می دهند. اما در قانون ایران برای هر کدام از این ها جرمی متفاوت در نظر گرفته شده است. نکته ای که در خصوص کارکرد وکیل تهمت وجود دارد این است که اسلام هم در خصوص تهمت صحبت نموده و آن را جزو بدترین گناهان قلمداد کرده است. با توجه به این که پایه و اساس قوانین ایران، قوانین فقهی است. می توان حدس زد که قانون ایران نیز برای آن مجازات های نسبتا سنگینی باید در نظر گرفته باشد. اینجاست که کارکرد وکیل تهمت اهمیت پیدا می کند.

اما برای فهم کارکرد وکیل تهمت و آشنایی با آن باید به یک نکته بسیار مهم توجه داشته باشیم. در واقع آن نکته مهم این است که ما قصد داریم با یک مفهوم و عنوان قانونی آشنا شویم. در واقع وکیل تهمت کسی است که با قانون سر و کار دارد. از این رو در اولین گام ما باید با زبان قانون آشنا شویم. یعنی بدانیم که اساسا قانون بر اساس چه مفاهیمی کار می کند. مسلما در این جا نمی توانیم به تمامی مفاهیم قانونی بپردازیم. بنابراین سعی ما این است که بتوانیم بر اساس عنوان ” وکیل تهمت ” مفاهیم مورد نیاز برای ایجاد یک زبان مشترک میان خودمان و قانون را بیان کنیم. به بیان ساده تر ما دنبال این هستیم که بتوانیم با زبان قانون این مفهوم را بررسی کنیم و برای این کار نیاز است که ابتدا کمی با الفبای قانون ( آن الفبایی که مورد نیاز ما در این مقاله است ) آشنا شویم. بر اساس این نکته و این صحبت می خواهیم در ادامه به برخی از پایه ای ترین مفاهیم قانونی مرتبط با کارکرد وکیل تهمت بپردازیم. فهم دقیق و درست این مفاهیم می تواند خود به خود کارکرد وکیل تهمت را برای ما روشن کند.

وکیل تهمت را بشناسید.

وکیل تهمت یکی از بهترین و متخصص ترین وکلایی است که در سال های اخیر در جریان بسیاری از پرونده های مربوط به این حوزه فعالیت کرده است و جریان دادرسی بسیاری از این پرونده ها را تا حد بسیار زیادی مدیریت کرده است. از زمان های گذشته تاکنون همیشه مسائل مختلفی در مورد تهمت و افترا در هر کجایی از دنیا دیده می شد و از ان جایی که شریعت اسلام نیز با چنین اقدامات نادرستی به شدت مخالفت کرده است، به همین دلیل می توانیم بگوییم افرادی که به دنبال احقاق حقوق خود هستند و احساس می کنند که افراد مختلفی باعث ایجاد اتهامات ناروا و نادرست به آنها شده اند به راحتی می توانند با مراجعه به وکیل تهمت، جریان را مورد بررسی  پیگیری قرار دهد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در سال های اخیر آمار و ارقام بدست آمده حاصل از تحقیقات مختلف این موضوع را به خوبی ثابت کرده است که تعداد افرادی که به طور روزانه مرتکب جرم تهمت و افترا می شوند و به روز درحال افزایش است و این در حالی است که بسیاری از افرادی که به دادگاه ها و محاکم قضایی مراجعه می کنند نمی توانند این جرم را ثابت کنند تا فرد متهم مجازات شود. در چنین مواقعی افراد معمولا به دلیل ناآگاهی و عدم اطلاعات کافی از حق خود می گذرند و حقوق مادی و منوی آنها مورد تضییع واقع می گردد. در چنین مواقعی تکلیف چیست؟ افراد چگونه میتوانند برای احقاق حقوق خود اقدام کنند؟ آیا یک فرد متخصص در این زمینه همچون وکیل تهمت می تواند از عهده رسیدگی به جریان چنین پرونده هایی براید؟ چگونه باید وکیل تهمت را بشناسیم و وکالت پرونده های خود را به او واگذار کنیم؟ وکیل تهمت باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

وکیل تهمت (6)
وکیل تهمت (6)

وکیل تهمت و اهمیت او

وکیل تهمت به دلیل آشنایی کاملی که با قوانین دارد به راحتی می تواند تمامی مطالب حقوقی را به افراد انتقال دهد و شرایط نسبتا خوبی را در جریان دادرسی پرونده های مختلف پیش آورد. مسئله مهمی که باید در هنگام رویارویی با وکیل تهمت به آن توجه داشت، مسئله شناخت و آگاهی است. برای انکه بتوان شناخت کاملی نسبت به این وکیل بدست آورد و در مورد خصوصیات و ویژگی های او اطلاعات جامع و کاملی کسب کرد باید آگاهی لازم را در این زمینه بدست آورد. برای آنکه بتوانید با وکیل تهمت آشنا شوید و اطلاعات حقوقی خوبی در مورد نحوه انتخاب وکیل تهمت بدست آورید به شما توصیه می کنیم که رد ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در مورد تمامی مباحث مربوط به افترا و تهمت و راه های انتخاب بهترین وکیل تهمت در تهران صحبت کنیم.

به بیان ساده تر ما باید بدانیم که جرم چیست و از چه ارکانی تشکیل شده است. شاید از دید یک فرد عادی جرم چیزی به جز کارهای خلاف قانون نباشد. بر اساس این تعریف شما هر کاری که بر خلاف قانون باشد را انجام دهید، مجرم شناخته می شوید. این تعریف تا حدودی درست است. به بیان بهتر این تعریف توانسته رکن قانونی جرم را بیان کند. اما بگذارید کمی دقیق تر توضیح دهیم.

وکیل تهمت (1)
وکیل تهمت (1)

وکیل تهمت و ویژگی هایی او

وکیل تهمت باید دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلفی باشد تا بتوان او را شناسایی کرد و جریان دادرسی پرونده های خود را به او واگذار کرد. وکیل تهمت بهترین و متخصص ترین کسی است که افراد می توانند به او مراجعه کنند و از خدمات حقوقی مختلف در رابطه با جرم تهمت و افترا بهره مند شوند. اگر ما نیز جز کسانی هستید که می خواهید با وکیل تهمت آشنا شوید و در مورد ویژگی های او اطلاعات کاملی بدست آورید به موارد زیر در مورد ویژگی های وکیل تهمت دقت کنید:

اولین و مهم ترین ویژگی که وکیل تهمت باید داشته باشد آن است که داراش اطلاعات و دانش حقوقی کامل باشد و با معانی مختلف جرم آشنایی داشته باشد. وکیل تهمت باید بتواند با استفاده از موارد قانونی و مباحث حقوقی در جریان پرونده های مختلف حضور یابد و به ارائه مشاوره بپردازد و به افراد کمک کند تا دستاوردهای نسبتا خوبی در جریان پرونده ای که با ان درگیر شده اند، داشته باشند. وکیل تهمت دارای تخصص و مهارت بسیار زیادی در زمینه پرونده های حقوقی مربوط  به تهمت است و با قوانین و مباحث حقوقی مربوط به این حوزه به طور کامل اشنایی دارد و میتواند با زبانی ساده این موارد را به موکلان خود نیز توضیح دهد تا آنها هم اطلاعات کاملی داشته باشند.

از دیگر ویژگی های وکیل تهمت آن است که می تواند در جلسات مشاوره حقوقی حضور یابد تا به موکلان خود کمک کند در مورد مباحث قانونی و حقوقی مختلف اطلاعات کاملی را کسب کنند.همانطور که اشاره کردیم یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی که یک وکیل حرفه ای باید داشته باشد آن است که بتواند با زبانی ساده و آشکار تمامی مباحث حقوقی را که مردم در مورد آنها اطلاعاتی ندارند و نمی دانند که چگونه باید مطالب لازم را در مورد انها جمع اوری کنند را به راحتی به آنها توضیح هد. وکیل تهمت بهترین و متخصص ترین کسی است که می تواند در جلسات حقوقی به موکلان خود مشاوره ارائه دهد و مسائل مختلف قانونی را به آنها توضیح دهید. شاید وکلای بسیار زیادی باشند که در جامعه ادعا داشته باشند که می توانند مسائل حقوقی مختلف را به افراد مختلف توضیح دهد اما حقیقت آن است که همه این افراد با موضوعات مربوط به مبحث تهمت آشنایی ندارند و نمی توانند این کار را به نحوی صحیح انجام دهند.

وکیل تهمت باید دارای تخصص و تجربه باشد و با تکیه بر این تجربیاتی که دارد بهترین و کوتاه ترین راه های قانونی و حقوقی را برای به نتیجه رساندن پرونده های موکلان خود پیدا کند. از انجایی که جریان دادرسی پیچیده است تنها یک فرد متخصص و حرفه ای این مسیر را چندین بار طی کرده است می تواند به افراد کمک کند تا در مسیر احقاق حقوق خود قد بردارند.

وکیل تهمت (9)
وکیل تهمت (9)

وکیل تهمت و توانایی های حقوقی او

وکیل تهمت  علاوه بر آنکه باید دارای ویژگیهای خاصی باشد باید دارای توانایی های متعددی باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و جریان پرونده خود را به طور کامل به او واگذار کرد. وکیل تهمت باید دارای تخصص لازم برای تهیه و تنظیم اسناد حقوقی باشد. تهیه  تنظیم اسناد حقوقی کار نسبتا سختی است و هر کسی از عهده آن بر نمی آید به خصوص در زمینه تهمت و پرونده های مربوط به این حوزه نباید انتظار داشته باشیم که افراد عادی بتوانند به راحتی انواع دادخواست و لوایح را در مدت زمانی کوتاه تهیه و تنظیم کنند. متاسفانه این تصو اشتباه که افراد فکر می کنند خود به تنهایی می توانند لوایح و دادخواست های قانونی را تنظیم کنند باعث شده است تا جریان دادرسی پرونده های آنها به تعویق بیفتد و دیگر نتوانند به راحتی و در مدت زمانی کوتاه پرونده های خود را به نتیجه برسند. بنابراین به افراد توصیه می کنیم که از همان ابتدای پرونده به سراغ یک وکیل تهمت متخصص بروند واز او کمک بگیرند.

وکیل تهمت یکی از متخصص ترین و حرفه ای ترین کسانی است که می تواند برای اثبات جرم از ادله و اسناد مناسب استفاده کند. دقت داشته باشید که با وجود اینکه وکیل تهمت می تواند بهترین اسناد و مدارک را برای اثبات جرم استفاده کند اما مسئله که باعث بوجود امدن مشکلات متعدد می گردد آن است که در حالت کلی از آنجایی که جرم تهمت در اکثر موارد به صورت شفاهی مطرح می گردد به همین دلیل اثبات آن کار سختی است و هر کسی نمیتواند آن را انجام دهد و اماره های مناسبی را برای ان ارائه دهد. وکیل تهمت بهترین کسی است که می تواند این مباحث را به خوبی به نتیجه برساند و د ردادگاه برای رسیدگی به چنین پرونده هایی حضور یابد. وکیل تهمت می تواند تمامی لوایح و دادخواست ها را بر اساس همین اماره ها و اسناد تهیه کند تا افراد کمتر دچار اطاله دادرسی شوند و دادخواست آنها مسترد شود و از سمت دادگاه رد نشود.

وکیل تهمت علاوه بر آنکه میتواند در جریان طرح دادرسی حضور داشته باشد، این توانایی را دارد تا برای رسیدگی به جریان پرونده ها حتی بعد از صدور حکم نهایی نیز اقدام کند. بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه ممکن است بعد از صدور حکم نهایی مجددا برای جلوگیری از تضییع حقوق خود و به جریان انداختن پرونده اقدام کنند و وکیل تهمت تنها کسی است که می تواند این کار را به خوبی انجام دهد و دارای مهارت کافی در زمینه مراجعه به به دادگاه تجدید نظر خواهی است. دادگاه تجدید نظر خواهی در مورد پرونده هایی که مرتبط به جرم تهمت است دارای شرایط خاصی است که تنها یک وکیل تهمت متخصص با انها اشنایی دارد.

وکیل تهمت (2)
وکیل تهمت (2)

وکیل تهمت و مشاوره حقوقی با او

وکیل تهمت می تواند خدمات مختلفی را در جهت مشاوره به افراد ارائه دهد و هر کسی میتواند با توجه به شرایط زندگی که دارد از انواع مختلف مشاوره این وکیل متخصص استفاده کند. امروزه بسیاری از افراد با انواع مشاوره با وکیل تهمت آشنایی ندارند و نمی دانند ه چگونه باید از تخصص و مهارت این وکیل بهترین استفاده را کنند. به همین دلیل به انواع مختلف مشاوره با این وکیل اشاره می کنیم و در مورد آنها صحبت می کنیم تا شما نیز بتوانید اطلاعات لازم را بدست آورید از بوجود آمدن بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید.

هنگامی که در مورد وکیل تهمت و مشاوره حقوقی با او صحبت می کنیم، اولین و مهم ترین چیزی که به ذهن بسیاری از افراد میرسد آن است که به صورت حضوری به دفتر این وکیل مراجعه کنند و این موضوع کاملا صحیح است. یکی از روش های متداولی که برای مشورت با یک وکیل متخصص وجود داشته است و از زمان های گذشته بسیار از آن استفاده میشد؛ مشاوره حضوری است. مشاوره حضوری کار ساده ای است و عموم مردم می توانند از ان استفاده کنند و هیچ محدودیتی در مورد آن وجود ندارد اما مسئله ای که در اکثر موارد باعث می شود برخی از افراد از مراجعه به دفتر وکیل تهمت سرباز بزنند آن مهی باشد که این وکیل حرفه ای برای مراجعه حضوری افراد باید از قبل زمان تنظیم کند و شرایط نسبتا خوبی را برای جلسات حضوری بوجود آورد. از طرفی دیگر افراد مراجع نیز باید برای مراجعه به دفتر وکیل تهمت، مسیری را بپیمایند و زمان و هزینه صرف کنند. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشت که برخی از شرایطی که در پرونده ها وجود دارد به نحوی است که باعث می شود تا افراد راهی جز مراجعه حضوری نداشته باشند. حساسیت برخی از پرونده ها به نحوی است که لازم است تا افراد حتما در جلسات مشاوره حقوقی حضوری شرکت کنند تا پرونده های آنها به طور دقیق بررسی شود و جریان آنها به نحوی مناسب مورد پیگیری قرار گیرد.

وکیل تهمت علاوه بر آنکه جلسات مشاوره حقوقی را تشکیل می دهد تا به جریان دادرسی پرونده ها رسیدگی کند این توانایی را دارد تا به صورت غیر حضوری نیز به سوالات و پرسش های حقوقی افراد در مورد جرم تهمت و مجازات های مربوط به آن توضیح دهد و شرایط نسبتا خوبی را برای کسانی بوجود آورد که انسان دارای شرایط مکانی و زمانی مناسبی نیستند. مشاوره غیر حضوری با وکیل تهمت به نحوی است که هیچ گونه محدودیتی برای افراد وجود ندارد و شرایط خاصی نیست تا آنان نیاز باشد محدودیت های زمانی و مکانی را رعایت کنند.

وکیل تهمت (4)
وکیل تهمت (4)

وکیل تهمت برای مشاوره آنلاین چه می کند؟

وکیل تهمت از راه های مختلفی به ارائه خدمات مشاوره ای که افراد به آن نیاز دارند می پردازد. در جریان مشاوره آنلاین دیگر شرایط بسیار راحت است. افرادی که نیاز فوری به وکیل تهمت دارند به راحتی می توانند از هر نقطه ای که در ایران حضور دارند با وکیل تهمت صحبت کنند و سوالات خود را بپرسند تا مورد حل و فصل قرار گیرد. مشاوره آنلاین دارای شرایط نسبتا راحتی است و نیازی به وقت دهی قبلی نیست و همه افراد در هر سن و سالی می توانند از فواید و مزایای آن بهره مند شوند.

وکیل تهمت دارای دانش حقوقی نسبتا خوبی در زمینه پاسخ دهی به سوالات افراد است و می تواند به راحتی جریان دادرسی پرونده ها را مورد بازبینی قرار دهد تا راه حل مناسبی برای آنها پیدا کند و در پاسخ به سوالات افراد با تکیه بر تجربیاتی که دارد مسائل قانونی را بررسی کند. وکیل تهمت در سال های اخیر بسیاری از پرنده ها را در مراجع قضایی مورد بازبینی قرار داده است و همین موضوع باعث شده است تا بهتر از هر کس دیگری بتواند جریان پرونده ها را به صورت دقیق و کاملا حرفه ای شکل دهد و نیاز افراد به مشاوره را حتی با وجود غیر حضوری بودن حل کند.

وکیل تهمت در جریان مشاوره های آنلاین می تواند سوالات افراد را پاسخ دهد و از آنجایی که هزینه مشاوره غیر حضوری با وکیل تهمت بسیار کمتر از مشاوره حضوری است همه افراد می توانند از ان بهره مند شوند و مشکلات خود را بیان کنند. اگر شا نیز جز ان دسته از افراد یهستید که به وکیل تهمت نیاز دارید و میخواهید در جلسات مشاوره ای حضور یابید تا جریان پرونده های شما تا حد زیادی مورد پیگیری قرار داده شود و راه حل های نسبی خوبی برای آنها ارائه شود به شما پیشنهاد می دهیم که با ما همراه باشید و با موسسه حقوقی پارسا در کوتاه ترین زمان ممکن تماس بگیرید.

وکیل تهمت (7)
وکیل تهمت (7)

وکیل تهمت یا وکیل افترا؟

وکیل تهمت با وکیل افترا تفاوت دارد و نمی توان گفت که هر دو وکیل دارای تخصص و مهارتی یکسان هستند چرا که اصلا جرم افترا و تهمت نیز از منظر قانون با یکدیگر متفاوت هستند و نمی توان انتظار داشت که هر دو این پرونده ها دارای جریان دادرسی یکسانی باشند.

جرم افترا به معنای آن است که فرد مرتکب نسبت ناروایی را به یک شخص نسبت می دهد. حال فرق ندارد که این نسبت ناروا چه چیزی باشد و حاوی چه مسائلی باشد. از انجایی که افترا دارای حقیقت نیست و فردی که مورد افترا قرار گرفته است می توان برای دادخواهی در دادگاه حضور یابد به همین منظور بهتر است افراد در چنین مسائلی دقت داشته باشند که حتما به سراغ وکیلی بروند که در این حوزه تخصص داشته باشد. شاید در ظاهر با خود فکر کنید که هر وکیل پایه یک دادگستری می تواند این جریانات را مورد حل و فصل قرار دهد اما این تصو اشتباه است و چنین چیزی حقیقت ندارد. همه وکلا نمی توانند به راحتی چنین مسائلی را پیگیری کنند و هر وکیلی با توجه به میزان دانش حقوقی و تخصص و تجربیاتی که دارد در جریان دادرسی پرونده های مختلفی مهارت دارد. پرونده های افترا و تهمت دارای شرایط قانونی مختلفی هستند و افراد باید قبل از مراجعه به وکیل در ابتدا تشخیص دهند که پرونده آنها جز کدام حوزه می باشد و باید از چه کسی در این زمینه کمک بگیرند.

وکیل تهمت کسی است که می تواند رد جریان پرونده های مربوط به تهمت تخصص و مهارت بالای ی از خود نشان دهد و بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی را در این راستا رائه دهد. وکیل تهمت با وکیل افترا تفاوت های نسبتا مختلفی دارد. از آنجایی که رد تعریف جرم تهمت آمده است که نسبت دادن یک جرم که رد قانون برای ان مجازات تعیین شده است، پس کاملا طبیعی است که افراد زیان دیده در این حوزه ترجیح دهند که مسئله را به صورت قانونی و دقیق برری کنند تا به نتایج نسبتا خوبی دست پیدا کنند.

وکیل تهمت می تواند انواع جرایمی را که به فرد نسبت داده شده است به صورت دقیق دسته بندی کند و جریان دادرسی پرونده های افراد را نیز به صورت کاملا حرفه ای مورد بازبینی قرار دهد تا برای آنها راه حل مناسبی پیدا کند. وکیل تهمت تنها کسی است که می تواند جریان این پرونده ها را بهتر از هر شخص دیگری بررسی کند و برای موکل خود ادله استنباطی مورد تایید قانون را در مدت زمانی کوتاه آماده کند. تهمت جز جرایمی است که بسیار مخرب است و آثار روانی بسیار عمیقی را به همراه دارد.

وکیل تهمت (3)
وکیل تهمت (3)

وکیل به عنوان یک وکیل کیفری چه می کند؟

وکیل تهمت را در قانون یک وکیل کیفری می دانند. در واقع بستر فعالیت وکیل تهمت در حوزه قوانین کیفری است. اما این سخن به چه معنی است؟ آیا کیفری یا حقوقی بودن می تواند در کارکرد یک وکیل مانند وکیل تهمت تاثیرگذار باشد؟ بله، می تواند! در واقع حقوقی یا کیفری بودن یک قانون یا یک وکیل بستر حرکتی آن را مشخص می کند. به بیان ساده تر این دو مفهوم بسیار بزرگ چارچوب های اصلی و کلی قانون شناخته می شود. این دو مفهوم است که نشان می دهد بستر حرکتی قانون و مفاهیم وابسته به آن چگونه است و در هر کدام از آن ها چه کارکردهایی از قانون را می توانیم انتظار داشته باشیم. نگاه به مفهوم کیفری، می تواند چارچوب اصلی کارکرد وکیل تهمت را به ما نشان دهد.

بگذارید کمی ساده تر توضیح دهیم. به طور کلی قانون ایران از دو بخش عمده حقوقی و کیفری تشکیل شده است. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که هر چیزی که شما در قانون می بینید یا می شنوید جزو یکی از این دو گروه بزرگ است. حقوقی آن بخش از قانون است که به حقوق هر فرد در جامعه پرداخته. در واقع در این بخش از قانون، قانونگذار مشخص می کند که هر شخص در جامعه از چه حقوقی برخوردار است و چگونه می تواند آن را به دست بیاورد. به بیان ساده تر قانون در بخش حقوقی به نحوی تدوین شده است که روابط را بر اساس قانون مشخص می کند. بنابراین انسان در جامعه هر نوع رابطه ای که می خواهد با سایر مفاهیم اجتماعی برقرار کند در این بخش از قانون مورد بررسی قرار گرفته است. در این بخش از دو مفهوم تخلف و جریمه نیز استفاده شده است.

اما در بخش حقوقی که بستر کاری وکیل تهمت نیز محسوب می شود داستان به نوعی دیگر رقم می خورد. در بخش حقوقی مشخص می شود که انجام یا ترک یک فعل جرم است؟ آیا می توان فاعل را مجرم دانست؟ چه مجازاتی باید برای او مشخص شود؟ آیا جرم او قابل بخشش است؟ آیا مجرم برای جامعه خطرناک است؟ در واقع در این بخش به مفهوم جرم و مفاهیم وابسته به آن اشاره می شود. نکته ای که باید بدانید این است که در بخش کیفری حتی برای زنده ماندن یا نماندن یک فرد هم می توان تصمیم گیری کرد.

وکیل تهمت کسی است که به صورت مستقیم با مفهوم جرم و مجازات سر و کار دارد. در واقع این فرد در بخش کیفری می تواند اعلام جرم کند و یا بر اساس مدارک و شواهد از موکل خود در این دعوی دفاع نماید. برای این که با گوشه ای از کار وکیل تهمت آشنا شویم و بدانیم که این دسته از وکلا در گروه کیفری چگونه می توانند از موکل خود دفاع کنند باید مفهوم جرم از دید قانون را مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین وکیل تهمت را از کجا پیدا کنیم؟

وکیل تهمت را می توان از راه های مختلفی پیدا کرد و جریان دادرسی پرونده های خود را به او واگذار کرد اما مسئله ای که وجود دارد آن است که همه افراد فرصت کافی و هزینه پیدا کردن وکیل تهمت را ندارند و باید بتوانند دنبال یک راه قانونی صحیحی برای پیدا کردن وکیل تهمت باند تا علاوه بر آن که نتیجه مطلوبی در جریان پرونده خود بگیرند، اسیب و خسارت نسبتا متری را نیز متحمل شوند اما چگونه؟

وکیل تهمت با درنظر گرفتن چنین مسائلی وقت زیادی از زمان فعالیت حقوقی خود را به تشکیل جلسات غیر حضوری مشاوره ای اختصاص داده است و این زمان را به گونه ای تنظیم کرده است تا عموم مردم بتوانند به راحتی به وکیل تهمت مراجعه کنند و از طریق تلفن همراه خود با وکیل تهمت تماس بگیرند یا از طریق چت آنلاین سوالات خود را بپرسند تا راه حل حقوقی مناسب به آنها ارائه شود.

همه ما به خوبی می دانیم که پیدا کردن بهترین وکیل تهمت کار ساده ای نیست و همه افراد نمی توانند از عهده آن بر بیایند به همین دلیل بهتر است برا آن که موضوع را به راحتی به نتیجه برسند به سراغ افراد حرفه ای و با تجربه در این زمینه بروند. از آنجایی که امروزه کلاهبرداران و سودجویان در تمامی زمینه ها وارد شده اند و شرایط نسبتا سختی را برای افراد ایجاد کرده اند به همین دلیل پیدا کردن وکیل تهمت متخصص کار ساده ای نیست و علاوه بر آنکه زمانبر است دارای مراحل مختلفی است و هزینه بردار هم می باشد. برای پیدا کردن بهترین وکیل تهمت در تهران می توان از افرادی که قبلا به سراغ این وکیل رفته اند کمک گرفت اما این مورد هم بسیار طولانی است و زمانبر است. تمامی این مسائل باعث شده است تا پیدا کردن بهترین وکیل تهمت کار سختی باشد و باعث بوجود امدن مشکلات متعددی برای افراد شود. برای حل و فصل چنین مشکلاتی بهتر است از موسسات حقوقی معتبر و متخصص در این زمینه کمک گرفت.

موسسه حقوقی پارسا یکی از بهترین و متخصص ترین موسساتی است که در سال های اخیر بهترین موکلان حقوقی را در کادر خود گرد هم آورده است تا خدمات حقوقی نسبتا خوبی را به مراجعان خود ارائه دهند. شما به راحتی می توانید با مراجعه به گروه وکلای پارسا جریان دادرسی پرونده خود را به این گروه متخصص بسپارید و خیالتان از روند دادرسی آن راحت باشد.

وکیل تهمت هزینه خدمات او

یکی از نگرانی های افراد در رابطه با مراجعه به وکیل تهمت آن است که چگونه باید هزینه این وکیل متخصص و حرفه ای را پرداخت کنند. گاهی افراد با خود فکر می کنند که هزینه ای که وکیل تهمت اخذ می کند بسیار سنگین است و باعث می شود تا انان نتوانند جریان دادرسی پرونده خود را به این فرد متخصص بسپارند اما این تصور کاملا اشتباه است.

جالب است بدانید تحقیقاتی که در سال های اخیر انجام شده است، این موضوع را اثبات کرده است که بسیاری از افراد به دلایل مختلفی همچون جنسیت و محدودیت های سنی که دارند نمی توانند رد جلسات حضوری با وکیل تهمت شرکت کنند و همین موضوع باعث می شود تا به طور کل از مراجعه به وکیل تهمت ممانعت کنند و حقوق آنها در بسیاری از موارد به طور کلی پایمال شود. وکیل تهمت با درنظر گرفتن چنین مسائلی وقت زیادی از زمان فعالیت حقوقی خود را به تشکیل جلسات غیر حضوری مشاوره ای اختصاص داده است و این زمان را به گونه ای تنظیم کرده است تا عموم مردم بتوانند به راحتی به وکیل تهمت مراجعه کنند و از طریق تلفن همراه خود با وکیل تهمت تماس بگیرند یا از طریق چت آنلاین سوالات خود را بپرسند تا راه حل حقوقی مناسب به آنها ارائه شود.

هزینه های مربوط به دستمزد وکیل تهمت در مقایسه با نوع پرونده و شرایط آن متفاوت است و برای آن که بتوان اطلاعات دقیقی در مورد آن بدست آورد بهتر است افراد به دفتر وکالت وکیل تهمت بروند. جالب است بدانید که پرونده های تهمت معمولا به دوس دسته تقسیم می شوند و روند حقوقی هر ی از این موارد با همدیگر متفاوت هستند. اولین دسته بندی این پرونده های حقوقی مربوط به تهمت قولی است و دومین پرونده ای که مربوط به این حوزه می گردد، تهمت عملی است.

یک وکیل متخصص و حرفه ای با توجه به نوع پرونده تهمت اعم از عملی یا قولی بودنش به ارائه خدمات مختلفی می پردازد و هزینه هر یک از این خدمات نیز با یکدیگر متفاوت هستند. وکیل تهمت در مقایسه با خدماتی که ارائه می دهد هزینه نسبتا معقولی را دریافت می کند و از این نظر هیچگونه نگرانی وجود ندارد. گروه پارسا میتواند علاوه بر معرفی بهترین وکیل تهمت به شما کمک کند تا حداقل ترین هزینه های ممکن را در جریان دادرسی پرونده خود پرداخت کنید. برای مراجعه به بهترین وکیل تهمت شما می توانید در هر زمان که میخواهید با موسسه پارسا تماس بیرید.

نمونه رای صادره با حضور وکیل تهمت

وکیل تهمت می تواند از آغاز تا پایان پرونده های حقوقی مختلف در کنار موکل خود باشد و به او کمک کند تا جریان دادرسی را تا حد زیادی تسریع بخشد و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را به نتیجه برساند. یکی از انواع آرای صادره در حضور وکیل تهمت را بیان می کنیم تا بان آشنا شوید. وکیل تهمت با ارائه دادخواست قانونی جریان این پرونده را آغاز کرده است، اسلام و احترام، به استحضار می‌رساند:

موکل به‌عنوان تاجر معتبر واردات و صادرکننده کالا از بنادر خلیج‌فارس از جمله دبی به ایران می‌باشد. متاسفانه مشتکی‌عنه محترم به خاطر اختلافات فی‌مابین اینجانب با پدر ایشان از نظر مالی و شراکتی اقدام به ارسال ایمیل‌های متعدد به شرکت‌های طرف قرارداد اینجانب نموده و در آنجا به صراحه موکل را کلاهبردار و کسی که اموال و دارایی اشخاص ثالث را از طریق نامشروع و غیرقانونی تحصیل نموده اعلام کرده.

و به شرکت‌های طرف معامله موکل هشدار داده تا از هرگونه معامله با موکل به شدت خودداری نماید و ایضاً اعلام نموده، علیه موکل دعاوی متعددی در تهران مطرح شده و در حال حاضر جلب موکل گرفته شده و از ایران متواری است در حالی که همه این ادعاها دروغ محض بوده.

و جز افتراء و نشر کاذب عنوان دیگری نمی‌تواند بر آن صدق نماید؛ لذا مستدعی است مستنداً به مواد ۶۹۷ آلی ۷۰۰ ق.م.ا. رسیدگی و صدور حکم مشتکی‌عنه به مجازات نشر کذب و افترا و اعاده حیثیت اجتماعی و تجاری موکل مورد استدعاست.

در خصوص اتهام آقای الف.ف. فرزند ن. دایر بر افترا از طریق طرح شکایت مبنی بر سرقت اثر ادبی (دوره چهار جلدی آموزش خوشنویسی) که تحت عنوان (ثبت اثر هنری ادبی متعلق به شاکی به نام خود) در پرونده کلاسه شماره بایگانی ۹۰۰۲۱۷ شعبه ۱۰۵۹ دادگاه عمومی جزایی تهران مورد رسیدگی قرار گرفته است موضوع شکایت آقای الف.ح. فرزند ی. با وکالت خانم ع.ح.؛

دادگاه با توجه به مفاد کیفرخواست صادره در آن پرونده، مفاد گواهینامه قطعیت دادنامه اخیر الذکر و دیگر قرائن و امارات موجود در پرونده مجرمیت وی را محرز دانسته و مستنداً به ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی مشارالیه را به تحمل چهار ماه حبس تعزیری محکوم و اعلام می‌دارد. رای صادره حضوری بوده و ظرف بیست روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر در محاکم محترم تجدیدنظر استان می‌باشد.

رای تجدید نظر در نتیجه اقدامات قانونی وکیل تهمت

وکیل تهمت می تواند با تکیه بر مهارت و دانش حقوقی که دارد به جریان چنین پرونده هایی به طور تخصصی رسیدگی کند و جریان این پرونده ها را تا حد زیادی مدیریت کند اما شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل تهمت تنها کسی است که می تواند برای اثبات جرم تهمت اقدام کند و جریان پرونده های مربوط به تهمت نسبتا پیچیده و سخت هستند و هر کسی از عهده آنها بر نمی آید.

همانطور که اشاره کردیم وکیل تهمت می تواند از همان ابتدای پرونده با تنظیم دادخواست قانونی جریان دادرسی را آغاز کند و حتی با وجود صادر شدن رای نهایی نیز می تواند برای تجدید نظر اقدام کند. در خصوص تجدیدنظرخواهی آقای م.س. به وکالت از آقای الف.ف. فرزند ن. نسبت به دادنامه شماره ۹۲۰۹۹۷۲۱۸۵۴۰۱۲۸۹ مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۷ صادره از شعبه ۱۰۰۴ دادگاه عمومی جزایی تهران که به موجب آن تجدیدنظرخواه به تحمل چهار ماه حبس دایر بر افترا از طریق طرح شکایت مبنی بر سرقت اثر ادبی

با توجه به محتویات موجود در پرونده و همچنین لایحه تجدیدنظرخواهی مشخص می‌گردد تجدیدنظرخواه در اقدام به شکایت خود علیه تجدیدنظرخوانده، به دنبال اثبات حقی بوده است که از شباهت اثر متنازع فیه با کتابت ایشان داشته و در یک مرحله کارشناسی، مورد تصدیق قرار گرفته گرچه در مراحل بعدی کارشناسی این تطابق و شباهت با کتابت تجدیدنظرخوانده تایید نشده است.

و علاوه بر این ارتباط قبلی بین تجدیدنظرخواه و تجدیدنظر خوانده در اقدام به انتشار کتاب ها و اثر مورد اشاره تجدیدنظرخواه و نیز توجه به این امر که تظلم خواهی حق هر شهروند ایرانی در محاکم قضایی دادگستری می‌باشد و دیگر محتوای پرونده، احراز اینکه تجدیدنظرخواه در طرح شکایت واجد سوءنیت بوده تا رکن معنوی بزه انتسابی محقق گردد، مخدوش می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×