وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی (1)

گروه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد

وکیل طلاق توافقی

 وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی دقیقا به چه کسی گفته می شود؟ وکیل طلاق توافقی چه خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه می دهد؟ اصلا چرا باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم و وکالت پرونده خود را به او بسپاریم؟ اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید اطلاعات گسترده و مهمی را در مورد وکیل طلاق توافقی بدست آورید، به شما توصیه می کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

امروزه تعداد زیادی از کسانی که قصد جدایی و طلاق از همسر خود را دارند، معمولا ترجیح می دهند که به وکیل طلاق توافقی مراجعه نمایند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید آمار طلاق و جدایی هرروز درحال افزایش است و روند صعودی دارد، همین موضوع نیز باعث شده است تا تعداد وکلایی که رد زمینه پرونده های طلاق کار می کنند افزایش پیدا کند. حقیقت آن است که برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی از میان تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری باید به ملاک ها و فاکتورهایی خاص توجه کرد تا بتوان روند دادرسی پرونده را با موفقیت روبرو کرد.

 وکیل طلاق توافقی دارای حساسیت کاری بسیار زیادی است به همین دلیل نیز نمی توان به صورت عجله ای و بدون در نظر گرفتن استانداردهای لازم، اقدام به انتخاب وکیل طلاق توافقی کرد. بسیاری از افراد یکه معمولا پرونده طلاقشانن با اختلال روبرو می شود و نتیجه مثبتی از روند دادرسی آن بدست نمی آورند، اعتقاد دارند که وکیل پرونده آنان دارای مهارت و تخصص نبوده است و همین موضوع عوامل شکست آنان در پرونده شده است.

 البته در چنین مواردی باید گفت که تمامی اختلالات بوجود آمده در پرونده های طلاق مربوط به وکیل نیست و نباید اینگونه نتیجه گیری کرد که یک وکیل خوب می تواند به طور صد درصد پرونده را با موفقیت همراه کند؛ چرا که همیشه عوامل خارجی وجود دارند که روند قضایی پرونده را با مشکل روبرو می کنند اما یک وکیل خوب این توانایی را دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین راه حل ها را برای رفع نقایص پرونده پیدا کند.

 وکیل طلاق توافقی کیست؟

اولین و مهمترین سوالی که معمولا در مورد چنین وکیلی مطرح می گردد آن است که اصلا وکیل طلاق توافقی به چه کسی گفته می شود و چگونه باید بفهمیم که یک وکیل دادگستری دارای توانایی حل و فصل پرونده های طلاق توافقی می باشد؟ در پاسخ به این سوالات باید بگوییم در اصل وکیل طلاق توافقی به کسی گفته می شود که دارای تحصیلات حقوقی است و پروانه وکالت خود را نیز دریافت کرده است، بنابراین اولین و مهمترین خصوصیت چنین فردی آن است که وکیل پایه یک دادگستری باشد تا بتواند وکالت پرونده ها را بر عهده گیرد، اما آیا همه وکلای پایه یک دادگستری می توانند به عنوان وکیل طلاق توافقی فعالیت کنند؟

این موضوع صحیحی است که تمامی وکلای پایه یک دادگستری می توانند وکالت پرونده های طلاق را بپذیرند اما این حقیقت را نباید فراموش کرد که افراد متخصص و با تجربه در هر زمینه ای می توانند بهترین عملکرد را در مقایسه با دیگران داشته باشند. پس بهتر است برای وکالت پرونده های طلاق توافقی نیز به سراغ وکیل پایه یک دادگستری برویم که در این زمینه دارای تجربه و تخصص می باشد. کاملا طبیعی است که هر وکیل دادگستری در زمینه های مختلفی دارای مهارت و تخصص هستند و نمی توان انتظار داشت که یک وکیل در تمامی زمینه های حقوقی دارای تخصص باشد.

همانطور که در هر زمینه ای افراد ترجیح می دهند که از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرند، در مورد پرونده های حقوقی نیز بهترین راه حل آن است که از افراد متخصص در زمینه پرونده های طلاق توافقی کمک گرفت. وکیل طلاق توافقی بهترین کسی است که میتواند به زوجین کمک کند تا حقوق آنان مورد تضییع قرار نگیرد و به توافق نسبی در مورد تمامی موضوعات مالی و غیر مالی در جریان طلاق برسند.

 وکیل متخصص طلاق توافقی در کوتاهترین زمان ممکن می تواند روند دادرسی چنین پرونده هایی را پیش ببرد و با تکیه بر مهارت و توانایی هایی که دارد تمامی مشکلات حقوقی پرونده را مورد حل و فصل قرار می دهد.

 وکیل طلاق توافقی چه خدمات حقوقی را به ما ارائه می دهد؟

مسلما هر وکیل دادگستری می تواند خدمات حقوقی مختلفی را به موکلان خود ارائه دهد و معمولا خدمات حقوقی هر وکیلی در مقایسه با دیگر وکلای متخصص در زمینه های گوناگون متفاوت است. اکنون می خواهیم در مورد خدمات حقوقی وکیل طلاق توافقی صحبت کنیم و این خدمات را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم تا افراد قبل از مراجعه به چنین وککیلی از خدمات و اطلاع داشته باشند.

هنگامی که افراد از خدمات حقوقی وکیل طلاق توافقی آگاهی ندارند و به سراغ او می روند، ممکن است انتظارات بیش از حد یا فراواقعی از وکیل خود داشه باشند و چیزهایی را از او بخواهند که در توانایی های او نگنجد اما در مواردی که موکل از حدود توانایی ها و اختیارات وکیل خود آگاهی داشته باشد، می تواند تعامل خوبی با او داشته باشد و همی موضوع باعث می شود تا کمتر با یکدیگر به مشکل خوردند.

ناگفته نماند که در برخی از موارد نیز دیده می شود که موکل انتظارات بسیار کم و پایینتر از واقعیت دارد و کارهایی را که باید از وکیل طلاق توافقی بخواهد را نمی شناسد. همین موضوع باعث می شود تا این فرد نتواند از خدمات حقوقی مختلف چنین وکیل ممتخصصی استفاده کند، به همین دلیل نیز به تمامی افراد توصیه می کنیم که در ابتدا به طور کامل با خدمات وکیل طلاق توافقی آشنا شوند و سپس اقدام به استفاده از خدمات او کنند.

اگر بخواهیم خدمات حقوقی وکیل طلاق توافقی را دسته بندی کنیم، به طور خلاصه می توانیم آنها را در دسته بندی زیر بگنجانیم:

خدمات مشاوره حقوقی:

 خدمات مشاوره ای به آن دسته از خدماتی گفته می شود که توسط وکیل طلاق توافقی با هدف ارائه اطلاعات حقوقی به مراجعان مطرح می گردد. در جلسات مشاوره ای معمولا زوجین این اختیار را دارند که تمامی سوالات حقوقی خود را مطرح نمایند تا وکیل طلاق توافقی به همه آنان پاسخ دهد. در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توافقی معمولا تمامی جزئیات پرونده ها مورد بررسی قرار میگیرد و از تمامی جوانب قانونی در مورد آنها صحبت می شود.

ایجاد توافق میان زوجین:

بسیاری از افرادی که به وکیل طلاق توافقی مراجعه می کنند معمولا با یک مشکل جدی روبرو هستند و آن مشکل در مورد عدم رضایت همسر آنها برای طلاق توافقی است. از انجایی که طلاق توافقی معمولا دارای مزایای بسیار زیادی در مقایسه با طلاق عادی است، افراد ترجیح می دهند که از این راه قانونی برای جدایی استفاده کنند. وکیل طلاق توافقی این توانایی را دارد که در جلسات مشاوره حقوقی در مورد تمامی منافع مادی و غیر مادی زوجین صحبت کند و تلاش کند تا توافق نسبی را میان آن دو بوجود آورد تا بتوانند به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند. در صورت ناراضی بودن یکی از زوجین برای طلاق توافقی دیگر نمی توان از این راه برای طلاق استفاده کرد.

پیگیری قضایی پرونده:

برای اینکه روند قضایی پرونده های طلاق توافقی آغاز شود باید دادخواستی مبنی بر توافق در طلاق با رضایت زوجین برای جدایی به دادگاه خانواده تحویل شود. معمولا وظیفه تهیه و تنظیم دادخواست طلاق توافقی بر عهده وکیل است. تنظیم دادخواست توسط وکیل طلاق توافقی باعث می شود تا موضوع پرونده از طریق محاکم قضایی مورد پیگیری قرار گیرد.

تنظیم دادخواست و انواع درخواست حقوقی شاید در ظاهر کار ساده ای به نظر آید اما حقیقت آن است که انواع دادخواست های قانونی باید در چهارچوب قواعد حقوقی تنظیم شوند تا دارای اعتبار گردند و قابلیت استناد داشته باشند. بهترین کسی که می تواند به صورت کاملا حرفه ای دادخواست طلاق را تنظیم کند، وکیل طلاق توافقی است.

وکیل طلاق توافقی وظیفه دارد تا در تمامی مراحل قانونی جدایی زوجین در دادگاه حضور یابد. یکی از اساسی ترین و مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید آن است که وکیل طلاق توافقی می تواند در مراحل پیگیری قانونی پرونده به جای موکلان خود نیز در دادگاه حضور یابد. بنابراین جای هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد. افراد می توانند به راحتی به امور روزمره شغلی و زندگی خود بپردازند و جریان دادرسی پرونده را به دست وکیل طلاق توافقی بسپارند.

تهیه و تنظیم مدارک:

همه ما به خوبی می دانیم که هر موضوعی که در دادگاه ها و محاکم قضایی مورد پیگیری قرار می گیرد، معمولا دارای شرایط و مراحل قانونی می باشند که باید به طور کامل طی شوند. برای طلاق توافقی نیر باید مدارک مهم و قابل استنادی ضمیمه درخواست قانونی زوجین برای طلاق توافقی وجود داشته باشد. وکیل طلاق توافقی وظیفه دارد تا در کوتاهترین زمان ممکن تمام این مدارک را تهیه و آماده نماید و ضمیمه پرونده کند.

در برخی از مواقع دیده می شود که متقاضی طلاق توافقی فراموش میکنند که این مدارک را ضمیمه پرونده کنند یا به صورت ناقص این مدارک را تهیه می کنند، در چنین مواردی دادخواست قانونی برای اصلاح و بررسی مجدد به متقاضیان بازگردانده می شود و این موضوع باعث می شود تا جریان دادرسی پرونده به طور کنند و با سرعت بسیار پایینی طی شود. هنگامی که سرعت رسیدگی به پرونده کاهش می یابد، از لحاظ اقتصادی نیز افراد دچار آسیب و خسارت می گردند و مجبور  می شوند تا هزینه هر مرحله از دادرسی را مجددا بپردازند. بنابراین در چنین مواردی وکیل طلاق توافقی می تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق توافقی دارای چه ویژگی هایی است؟

 وکیل طلاق توافقی باید دارای ویژگی های منحصر بفردی باشد تا بتوانیم به او اطمینان کنیم و وکالت پرونده خود را به او بسپاریم. برای آشنایی با ویژگی ها و ملاک های انتخاب وکیل طلاق توافقی با ما همراه باشید تا به ترتیب و به طور دقیق همه ی جزییات مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهیم.

این موضوع صحت دارد که امروزه تعداد زیادی از وکلای دادگستری در زمینه پرونده های طلاق توافقی فعالیت می کنند اما به طور کلی نمی توان گفت که همه آنان به صورت موفقیت آمیزی در این زمینه عمل می کنند. بنابراین عاقلانه ترین کاری که یک موکل می تواند در چنین مواردی انجام دهد آن است که ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی را شناسد و بر اساس این ویژگی ها و ملاک ها اقدام به انتخاب کند.

اولین و مهمترین ویژگی که باید یک وکیل طلاق توافقی باید دارا باشد آن است که تسلط کاملی بر قوانین طلاق توافقی داشته باشد. تسلط وکیل طلاق توافقی بر قوانین باعث می شود تا عملکرد کاملا حرفه ای در روند دادرسی پرونده داشته باشد. گاهی برخی از وکلا بدون انکه از قوانین جدید و قوانین اصلاحی اطلاع داشته باشند در محاکم قضایی اقدامات قانونی لازم را انجام می دهند و همین موضوع باعث می شود هم تلاش خودشان بی فایده باشد و هم اینکه آسیب های مختلفی به موکل خود وارد کنند. بنابراین صرف اینکه یک وکیل دارای مدرک وکالت باشد برای طی کردن روند دادرسی پرونده کافی نیست. بهترین وکیل طلاق توافقی این توانایی را دارد که با تکیه بر مهارت و آگاهی خود، تمامی اقدامات قانونی را در جهت پیشبرد پرونده انجا م دهد.

دومین ویژگی بهترین وکیل طلاق توافقی آن است که به تمامی تعهدات قانونی خود به خوبی عمل کند. هنگامی که عقد وکالت میان وکیل و موکل انعقاد می شود،  هردو طرف قرارداد دارای تعهداتی می گردند. از مهمترین تعهدات وکیل طلاق توافقی آن است که در تمامی جلسات دادگاه حضور یابد و تمامی مدارک و اسناد لازم را تهیه نماید. یک وکیل پایه یک دادگستری نباید هیچ اقدامی را در جهت آسیب رساندن به موکل خود انجام دهد، وکیل طلاق توافقی باید نهایت سعی و تلاش خود را در جهت پیشبرد جریان پرونده به کار گیرد.

سومین و مهم ترین ویژگی که در مورد وکیل طلاق توافقی باید به آن اشاره داشته باشیم، صبر و حوصله او است. شاید شما نیز تاکنون ب وکلایی برخورد کرده باشید که به صورت عجله ای و کاملا عجول امخه به پرونده ها رسیدگی می کنند و برای موکل خود، زمان نمی گذارند. چنین وکلایی حتی اگر مهارت خوبی رد ججرییان دادرسی پرونده داشته باشند هم نمی توانند تعامل خوبی با موکل خود داشته باشند و این در حالی است که یکی از مسائل مهم میان وکیل و موکل، تعامل میان آنها است. وکیل طلاق توافقی باید دارای صبر و حوصله بسیار زیادی باشد و جزییات پرونده را با دقت بررسی کنند و در جلسات مشاوره حقوقی با موکل خود، تمامی سوالات آنان را برای رفع هرگونه ابهامی پاسخ دهد.

چه زمانی باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم؟

هنگامی که در مورد وکیل طلاق توافقی صحبت می کنیم، معمولا بسیاری از افراد با این چالش روبرو می شوند که اصلا چه زمانی دقیقا باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم و مشکلات خود را با او در میان بگذاریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بهترین زمان برای مراجعه به وکیل طلاق توافقی از همان ابتدای پرونده است.

به بیانی بهتر باید بگوییم کهه تمامی افراد یکه قصد دارند تا برای طلاق توافقی اقدام کنند و حتی هنوز تصمیم قطعی در مورد آن نگرفته اند هم میتوانند به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنند. در چنین شرایطی وکیل طلاق توافقی در جلسات مشاوره حقوقی، راجعون خود را به طور کامل از عواقب قانونی طلاق توافقی آگاه می کنند و تمامی شرایط و مراحل را بیان می کنند تا فرد بتواند با دید باز و روشن تری نسبت به این مسئله اقدامات لازم را انجام دهد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود تا به افراد توصیه کنیم که از همان ابتدا که تصمیم به جدایی گرفته اند به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنند آن است که چنین وکیلی با اتکا به میزان تجربه ای که دارد از تمامی راه حل های قانونی مربوط به پرونده های طلاق توافقی آگاهی دارد، بنابراین به خوبی می داند که برای تسریع روند پرونده باید از چه راه های میانبری استفاده کند تا زمان و هزینه موکلش مورد اتلاف قرار نگیرد.

آمار و اطلاعات بدست آمده در سال های اخیر، حاکی از آن است که زوجینی که با کمک وکیل طلاق توافقی تمامی مراحل دادرسی را طی می کنند، در زمان کمتر از یک ماه می توانند به نتیجه قانونی مطلوب برسند و از طرفی دیگر نیز زوجینیی که بدون وکیل طلاق توافقی اقدام به جدایی میکنند معمولا در مدت زمانی حدود سه الی شش ماه می توانند حکم طلاق توافقی را از دادگاه دریافت کنند. با توجه به این توضیحات به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که بهترین راه برای جدایی قانونی از همسر، کمک گرفتن از وکیل طلاق توافقی است.

البته تمامی این توضیحات به آن معنا هستند که اگر به تنهایی برای طلاق اقدام کردید، دیگر ان اختیار را ندارید که از وکیل طلاق توافقی برای جدایی از همسر خود کمک بگیرید.شما در هر مرحله از جریان دادرسی پرونده تان این اختیار قانونی را دارید که از وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید تا از آن پس جریان پرونده با سرعت بیشتری طی شود.

 وکیل طلاق توافقی و مزایای مراجعه به او

از مزایای مراجعه به وکیل طلاق توافقی اطلاع دارید؟ شما دقیقا می دانید که چرا باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم؟ به طور خلاصه مزایای مراجعه به وکیل طلاق توافقی را بیان می کنیم تا با انها اشنایی پیدا کنید:

با کمک وکیل طلاق توافقی احتمال بوجود آمدن توافق میان زوجین بسیار بیشتر می شود و از طرفی دیگر این وکیل شرایط توافقنامه را به گونه ای تنظیم می کند که تا حد ممکن حقوق موکلانش زیر سوال نرود و ضایع نشود.

وکیل طلاق توافقی در جلسات مشاوره حقوقی با موکلین خود، تمامی سوالات آنان را با دقت پاسخ می دهد تا احساس آرامش برای انسان بوجود آید و هیچ گونه ابهامی در جریان پرونده باعث سردرگمی آنها نگردد.

با استفاده از وکیل طلاق توافقی جریان دادرسی پرونده های طلاق با سرعت بسیار زیادی طی می شود و دیگر هزینه و زمان افراد در جریان اطناب دادرسی مورد تضییع قرار نمی گیرد.

از آنجایی که وکیل طلاق توافقی تمامی مراحل دادرسی را مورد پیگیری قرار می دهد و دارای وکالتنامه از جانب موکلان خود می باشد، دیگر نیازی نیست تا زوجین در جلسات دادگاه حضور یابند.

5-وکیل طلاق توافقی تکلیف حضانت فرزندان، میزان نفقه و….. را با توافق زوجین مشخص می کند تا روند دادرسی سریعا طی شود.

نقش اساسی و مهم وکیل طلاق توافقی در جریان پرونده

 وکیل طلاق توافقی با هدف کاهش آسیب به خانواده ها و حفظ سلامت جامعه به ارائه خدمات حقوقی می پردازد. همه ما به خوبی می دانیم که خانواده یکی از ارکان مهم هر جامعه ای به حساب می اید و یک نهاد بسیار مهم اجتماعی است. هرگونه آسیب و خسارتی که به خانواده وارد می شود، ممکن است تمامی مردم یک جامعه را درگیر کند. در چنین شرایطی قانونگذار کشور ما با بنیانگذاری قوانین نسبتا سختگیرانه اس سعی کرده است تا حد ممکن از طلاق زوجین و فروپاشی بنیان خانواده جلوگیری کند.

هنگامی که یک زن و شوهر از یکدیگر جدا میشوند، از لحاظ روحی بسیار آسیب پذیر میشوند و این موضوع تا جایی ادامه پیدا می کند که گاهی جسم انسان نیز درگیر می شود. مسلما شما هم اکنون از آمار خشونت در خانواده ها و میزان خطرات جسمانی که برخی از افراد خانواده را تهدید می کند، چیزهای بسیار زیادی شنیده اید. با این وجود به نظر شما این راه حل درست است که با وضع قوانین سختگیرانه از جدایی خانواده ها جلوگیری کنیم؟

در پاسخ باید بگوییم که گاهی این راه حل مفید است و نتیجه مطلوبی را در پی دارد اما در بسیاری از مواقع نیز اینگونه نیست. برای مثال برخی از زوجینی که به دلایل سطحی و کاملا معمولی قصد جدایی می گیرند و سپس با سختگیری قوانین مواجه می شوند، این فرصت به آنان داده می شود که بیشتر در مورد طلاق فکر کنند و با مشاوران قوه قضایی در رابطه با این موضوع مشورت کنند.

اما حقیقت آن است که در بسیاری از موارد نیز زوجین دچار مشکلات بسیار عمیق تری هستند و با استفاده از مشاوره حقوقی اسن مشکلات حل نمی شوند و با گذشت زمان عمق اختلافات شدت می یابد و حتی فرزندان و دیگران نیز دچار اسیب می شوند. یکی از راه حل های قانونی که در چنین مواقعی می توان از آن استفاده کرد، طلاق توافقی است.

در طلاق توافقی دیگر زوجین خودشان می توانند به راحتی در مورد تمامی مسائل حقوقی که بینشان وجود دارد، تعیین و تکلیف کنند و شرایط را مشخص نمایند و این در حالی است که از طریق دادگاه و طلاق عادی معمولا هر یک از این مسائل حقوقی در جلسه ای جداگانه مورد بررسی قرار میگیرد و این موضوع باعث می شود تا زوجین زمان بسیار زیادی را از دست دهند. وکیل طلاق توافقی به تمامی افرادی که قصد جدایی دارند کمک می کند تا برای حفظ سلامت خود و دیگر اعضای خانواده در کوتاه ترین زمان ممکن با یکدیگر توافقات لازم را انجام دهند. وکیل طلاق توافقی فوری جریان پرونده را سریعا در دادگاه خانواده به جریان می اندازد و پیگیری های لازم را در جهت تسریع روند پرونده انجام می دهد.

 وکیل طلاق توافقی و مشاوره حقوقی با او

همانطور که در مطلب بالا اشاره کردیم، از مهم ترین و اساسی ترین خدمات وکیل طلاق توافقی آن است که در جلسات مشاوره حقوقی با موکل خود، تمامی اطلاعات قانونی لازم را به آنان ارائه می دهد. بنابراین افراد این اختیار را دارند که تمامی سوالات خود را در مورد روند دادرسی پرونده در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توافقی مطرح نمایند.

یکی از دلایلی که باعث ایجاد نگرانی و احساس سرگردانی مردم در هنگام مواجه با پرونده های حقوقی می گردد آن است که انان دقیقا نمی دانند که در مراحل مختلف دادرسی قرار است با چه موضوعاتی روبرو شوند و چه پیامد قانونی در انتظار انان است. بنابراین بهترین راهکار برای از بین بردن چنین احساساتی آن است که اطلاعات لازم را در مورد ابهامات مختلف موجود در پرونده بدست آورند تا بتوانند احساس ارامش خود را بازیابند. وکیل طلاق توافقی در جلسات مشاوره حقوقی به همه افراد کمک می کند تا احساس آرامش خود را بازیابند و از مراحل قانونی طلاق توافقی به طور کامل آگاهی پیدا کنند.

مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توافقی از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است. شاید اکنو با خود فکر کنید که دقیقا از طریق چه راهی می توان با وکیل طلاق توافقی ارتباط پیدا کرد؟ معمولا محدودیت های زمانی و مکانی در بسیاری از موارد باعث می شود تا افراد بتوانند به راحتی به صورت حضوری به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنند. در چنین شرایطی چاره چیست؟ چگونه می توان بدون نگرانی در مورد بعد زمانی و مکانی با وکیل طلاق توافقی ارتباط برقرار کرد و در جلسه مشاوره حقوقی شرکت کرد؟

امروزه اینترنت به یکی از ابزارهای ارتباط های جهانی تبدیل شده است و همه افراد به راحتی می توانند از طریق انف بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی با هرکسی که دوست دارند ارتباط برقرار کنند. در گذشته تنها وسیله ارتباطی که مورد استفاده مردم قرار می گرفت، تلفن بود اما در عصر جدید، اینترنت نقش اساسی و بسیار مهمی را برای رفع مشکلات ارتباطی مردم ایفا می کند. بنابراین مردم دیگر می توانند به جای استفاده خدمات مشاوره حقوقی حضوری از خدمات اینترنتی هم استفاده کنند.

عموم مردم می توانند از هر کجای کشور با وکیل طلاق توافقی ارتباط برقرار کنند و از طریق جلسات مشاوره غیر حضوری، پاسخ تمامی سوالات خود را بدست آورند. برای انکه بتوان از خدمات مشاوره غیر حضوری با وکیل طلاق توافقی استفاده کرد، شما نیاز به تلفن هوشمند یا رایانه دارید و باید اینترنت هم به این دستگاه شما متصل باشد.

یکی از نکات بسیار مهمی که شما باید بدانید آن است که مشاوره حقوقی اینترنتی با وکیل طلاق توافقی معمولا برای موضوعات سطحی و پرسش های کوتاه، کاربرد دارد و در صورتی که موضوع پرونده شما نیاز به بررسی دقیق تر و جدی تری داشته باشد شما بهتر است از خدمات مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. در چنین مواردی وکیل طلاق توافقی بهتر از هر شخص دیگری می تواند تشخیص دهد که کدام روش مشاوره ای برای شما مناسب تر است.

چرا باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم؟

به نظر شما اصلا چرا باید به وکیل طلاق توافقی مراجعه کنیم و وکالت پرونده خود را به او بسپاریم؟ وکیل طلاق توافقی بهترین کسی است که می تواند هم به آقایان و هم بانوان کمک کند تا مراحل دادرسی پرونده آنها به سرعت پیش برود. هنگامی که در مورد طلاق توافقی صحبت می کنیم، اولین چیزی که به ذهن همه ما میرسد آن است که در این نوع طلاق، همه مراحل حقوقی با سرعت بالایی ظی می شود.

 بنابراین دلیل اینکه طلاق توافقی دارای طرفداران بسیار زیادی است به خاطر آن است که دیگر اتلاف وقت در آن صورت نمیگیرد. دلیل اصلی جلوگیری از اتلاف زمان نیز آن است که زوجین خودشان در مورد تمامی مسائل قانونی به توافق میرسند و چنین توافقاتی باعث می شود تا کار انها برای جدایی بسیار جلو بیفتد. با این حال شما باید دقت داشته باشید که طلاق حتی اگر از نوع توافقی هم باشد در حالت عادی و به صورت میانگین حدود چندین ماه زمان میبرد تا مراحل دادرسی ان طی شود. اگر می خواهید تا مراحل طلاق توافقی بسیار زودتر پیش رود و حدودا در یک ماه به نتیجه مطلوب و مورد نظر خود برسید تنها راهکار ممکن است که از وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید.

 وکیل طلاق توافقی به شما کمک می کند تا تمامی حقوق قانونی خود را بدون انکه مورد تضییع قرار گیرد، به صورت توافقی بدست آورید و از طرفی دیگر نیز شرایط طلاق را هم مورد بررسی قرار می دهد تا رد مراحل قانونی طلاق در محاکم قانونی دچار مشکل نشوید و هیچگونه اختلالی بوجود نیاید. معمولا مراحل طلاق در دادگاه های خانواده دارای روند قانونی بسیار فرسایشی است و زمان افراد را تا حد زیادی تلف می کند، از طرفی دیگر محیط دادگاه های خانواده با روحیه بسیاری از افراد تناسب ندارد و باعث جریحه دار شدن احساسات آنان می شود.

 هنگامی که شما وکالت پرونده خود را به وکیل طلاق توافقی می سپارید دیگر نیازی نیست تا رد تمامی جلسات دادگاه حاضر شوید؛ چرا که وکیل طلاق توافقی با وکالتنامه ای که در دست دارد، این اختیار قانونی را دارد که به جای شما در جلسات دادگاه حاضر شود و تمامی دادخواست ها و مدارک را هم ارائه دهد. پس دیگه جای هیچگونه نگرانی برای شما باقی نمی ماند و این امکان برای شما ایجاد می شود تا بدون حضور یافتن در دادگاه از تمامی مراحل و جزییات پرونده خود به کمک وکیل طلاق توافقی آگاهی پیدا کنید.

اگر شما فکر می کنید که نمی توانید برای طلاق توافقی با همسر خود به نتیجه برسید و می ترسید که حقوقتان در این بین مورد تضییع قرار گیرد، بهتر است از یک وکیل طلاق توافقی برای حل این موضوع کمک بگیرید. وکیل طلاق توافقی با توجه به تجربه و سابقه کاری که دارد، می تواند به شما کمک کند تا احتمال ایجاد توافق میان شما و همسرتان افزایش پیدا کند. الیته نمی توان گفت که چنین توافقی صد رد صد ممکن است صورت گیرد اما احتمال بوجود آمدن آن بسیار زیاد است، زیرا وکیل طلاق توافقی با فن سخن به خوبی آشنایی دارد و میتواند با استناد به مفاد قانونی این موضوع را اثبات کند طلاق توافقی به نفع شما و همسرتان است.

هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است؟

در بسیاری از موارد مشاهده میشود که افراد بدون مراجعه به وکیل طلاق توافقی، ترجیح می دهند که خودشان به  تنهایی اقدامات قانونی لازم را انجام دهند، رد چنی مواردی معمولا روند پرونده بسیار کند پیش می رود و زمان مورد اتلاف قرار می گیرد، با وجود چنین مشکلاتی چرا افراد به وکیل طلاق توافقی فوری مراجعه نمی کنند؟ یکی از عمده ترین دلایل این موضوع، واهمه مردم نسبت به هزینه وکیل طلاق توافقی است. هنگامی که صحبت از طلاق می شود، معمولا یکی از اصلی ترین سوالات مردم آن است که دستمزد وکیل طلاق توافقی چقدر است و چه هزینه ای را باید برای خدماتی که ارائه می دهد، بپردازیم؟

حقیقت آن است که این تصور بسیاری از مردم اشتباه است که هزینه وکیل طلاق توافقی زیاد است و به صرفه نمی باشد؛ چرا که شما در مقابل دستمزد وکیل طلاق توافقی می توانید به راحتی در جریان پرونده به کارهای دیگران بپردازید و آرامش خاطر داشته باشید و حتی در جلسات دادگاه هم حاضر نشوید؛ چرا که وکیل طلاق توافقی با وکالتنامه ای که از شما دارد به راحتی می تواند رد تمامی جلسات دادگاه حضور یابد و مدارک و اسناد لازم را هم ارائه دهد.

خدمات وکیل طلاق توافقی بسیار گسترده است و این خدمات در تسریع روند دادرسی پرونده بسیار موثر است، همین موضوع باعث میشود تا اینگونه نتیجه گیری کنیم که هزینه وکیل طلاق توافقی بسیار مقرون به صرفه است. البته شما باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه تمامی وکلا در زمینه پرونده های طلاق توافقی یکسان نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مختلفی که رد تعیین میزان دستمزد وکیل طلاق توافقی موثر می باشند به طور خلاصه به موارد زیر تقسیم می شوند:

میزان تجربه وکیل

تعداد جلسات مشاوره حقوقی با وکیل

موضوع پرونده و میزان پیچیدگی ان

خدمات حقوقی مختلف ارائه شده توسط وکیل و………

 بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی در تهران را چگونه پیدا کنیم و وکالت پرونده خود را به او بسپاریم؟ بسیاری از افراد ترجیح می دهند که وکالت پرونده خود را به وکیل بسپارند که دارای مهارت و تخصص بسیار زیادی در زمینه پرونده های طلاق توافقی باشد تا بتواند روند دادرسی پرونده را سرعت دهد و از طرفی دیگر نیز به انسان کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بین زوجین توافق حاصل شود.

 وکیل طلاق توافقی در تهران نقش بسیار پر رنگ و مهمی را در طول پرونده های حقوقی ایفا می کند. همانطور که میدانید، پایتخت کشور ما تهران است و همین موضوع باعث شده است تا تعداد جمعیتی که در این شهر ساکن شده اند بسیار بیشتر از دیگر نقاط کشور باشد. از این تعریف به خوبی می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که وکلایی که در این کلانشهر بزرگ مشغول فعالیت هستند بسیار بیشتر از وکلایی که رد دیگر شهر ها وکالت می کنند دارای تجربه هستند؛ چرا که روزانه تعداد مراجعان بسیار زیادی به وکیل طلاق توافقی در تهران مراجعه می کنند.

در شهر تهران نیز، تعداد وکلایی که وکالت پرونده های طلاق توافقی را می پذیرند، بسیار زیاد می باشد اما باید به این موضوع دقت کرد که هر کسی نمی تواند وکالت چنین پرونده هایی را بر عهده گیرد و در صورتی می توان به وکیل طلاق توافقی اعتماد کرد که سابقه درخشانی در زمینه چنین پرونده هایی داشته باشد.

برای انکه از به هدر رفتن هزینه و زمان خود جلوگیری کنید، بهتر است از همان ابتدا تحقیقات اولیه را برای انتخاب وکیل طلاق توافقی انجام دهید و سپس پس از انجام تمامی تحقیقات و بررسی های لازم به سراغ وکیل طلاق توافقی بروید که دارای تجربه و مهارت است و پرونده های قبلی که وکالت آنها را بر عهده گرفته است را هم با موفقیت روبرو کرده است.

اکنون ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش اید که چگونه می توانیم چنین وکیل حرفه ای و تخصصی را در تهران پیدا کنیم؟ در پاسخ به این سوال شما می توانیم گروه وکلای پارسا را به شما معرفی کنیم. گروه وکلای پارسا دارای تیم تخصصی و حرفه ای است که همه آنان از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. بنابراین شما می توانید با بیان موضوع پرونده خود از وکیل متخصص طلاق توافقی گروه وکلای پارسا کمک بگیرید.

از آنجایی که تمامی وکلای موسسه حقوقی پارسا دارای سالها تجربه در زمینه وکالت پرونده های مختلف هستند، شما می توانید با خیال راحت جریان دادرسی پرونده خود را به آنان بارید و از بابت هزینه آن نیز هیچ نگرانی نداشته باشید. هزینه وکیل طلاق توافقی در گروه وکلای پارسا در مقایسه با خدمات بسیار گسترده و حرفه ای که به شما ارائه می دهد، بسیار مقرون به صرفه است و کاملا منطقی محاسبه می گردد تا عموم مردم بتوانند از این خدمات ارزنده استفاده کنند.

مقالات حقوقی:

وکیل در الهیه

وکیل انحصار وراثت

وکیل طلاق

وکیل در شمال تهران

وکیل خانواده

وکیل تصادفات

وکیل مهریه

وکیل مواد مخدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با وکیل پایه یک دادگستری
×